Ücretsiz SMS Lite Çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

fatih54102

fatih54102

Üye
    Konu Sahibi
Ücretsiz SMS Lite Çıktı
Fazla işlevselliği olmayan fakat internet üzerinden kolayca sms göndermek isteyen insanlar bu uygulamayı kullanabilirler.

Sürekli güncelleneceğinden burada paylaşmıyorum Ovi store dan indirin.

• Beğen
Tepkiler: kraliletisim, asigsasi, burakkk97 ve 1 kişi daha

arslanla

arslanla

Üye
niye lite f u l l u çıkmıcak mı?:)

bayon

Üye
güncellenecek yazmış ya sürekli :)

• Beğen
Tepkiler: arslanla
fatih54102

fatih54102

Üye
    Konu Sahibi
niye lite f u l l u çıkmıcak mı?:)
Gelen ilgiye göre uğraşabilirim. Çıkarsa adı fu ll değil Pro olacak ve telefon listesi okuma gibi özellikler içerecek.

Sizden istediğim şuanki halini test etmeniz. Çalışması lazım normalde çalışmıyorsa bana bildirin.

• Beğen
arslanla

arslanla

Üye
anladım o zaman indirip deniyim...:)

SheFy

SheFy

Üye
Ben de kurulmadı :/ Yükleniyor ddi bekledim beklwdim yüklenmedi sonra iptal ettim

MaxipmaN

Üye
yani mesela 41 kuruş sms atacağımıza wifi il bağlanıp bedavaya mı geliyor?

burakkk97

Üye
Gönderilecek numara kısmının en sonuna bi buton eklense oraya basınca son gönderdiğimiz numaraların listesi çıksa?

kcr

Üye
Mağazaya girdiğimde "Bu öge artık Nokia mağazadan indirilemez" diyor:(

SheFy

SheFy

Üye
Evet
Smartinstaller sorunudur, beklemekten başka yapacak bir şey yok 5 dakika bekle olmazsa tekrar dene yine olmazsa format at.
Birader bi uygulama için teke format atılır mı ? :D o kadar ayar , resimler, hack , uygulamalar gidecek :D

MaxipmaN

Üye
Birader bi uygulama için teke format atılır mı ? :D o kadar ayar , resimler, hack , uygulamalar gidecek :D
başka uygulana kur mağazadan öyle dene o sorun nokia smart instller 2.25 ilemiydi neydi çözülüyordu bulursam link veririmlink paylaşmışlardı geçen sene bulamadım mağazadan qt uygulaması yüklersen otomatik yüklenir benim bildiğim

• Beğen
Tepkiler: arslanla ve asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
atakan bumu dediğin :)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: arslanla ve MaxipmaN

Fuad199219

Üye
link yokmu link paylasirsaz iyi olur benim telefonumda magaza acilmiyor.format yaptikdan sonra gitmis lazim deyil bana.link paylasirsaz iyi olur

arslanla

arslanla

Üye
denedim güzel çalışıyor ama gönderen numara kısmında 0537 li bir numara var sonra mesaj kısmında ise gönderen:0554.. lü benim numaram var bunun direkt yukarda yazması mümkün mü ve bir de mesajın sonunda aiopre sms diye bir reklam yazısı var o kaldırılabilir mi?:)

fatih54102

fatih54102

Üye
    Konu Sahibi
denedim güzel çalışıyor ama gönderen numara kısmında 0537 li bir numara var sonra mesaj kısmında ise gönderen:0554.. lü benim numaram var bunun direkt yukarda yazması mümkün mü ve bir de mesajın sonunda aiopre sms diye bir reklam yazısı var o kaldırılabilir mi?:)
uygulama aiopre.com hizmetini kullanıyor bu konuda benim yapabilecek bir şeyim yok malesef.

burakkk97

Üye
Gönderen yerine isim yazılabiliniyor belirtmek istedim.

• Beğen
arslanla

arslanla

Üye
gönderen yerine nasıl isim yazılıyor ki sadece numara yazma yeri var...

Üst Alt