Anam nedir bu gmd konuları

Sponsorlu Bağlantılar

turbocore35

turbocore35

Üye
    Konu Sahibi
Anam nedir bu gmd konuları
tüm sayfalar gmd diğer adıyla general mobile discovery :D cihazı s3 le bir tutuyorlar ben kendim s3 falan kullanmıyorum hatta androidde kullanmıyorum tabletim android ama ucuz etin yahnisi yavan olur ata sözünü herkez bilir bi samsung kalitesi bide gmd düşünmesi zarar herkez onerir birde sağlamlık berbat on cam durduk yerde arkadasımın oradan yuvarlak olarak çatlamış tek yasıyo düşme ihtimalide yok ve servis kabul etmiyo:D

• Beğen
Tepkiler: Samet.25 ve OttomaN TigeR

Türe

Türe

Üye
S3 e yakın performans veriyor ondan. Gta'yı denedim kasma yoktu yani fiyatı için Allah var iyi performans veriyor.

• Beğen
Tepkiler: CABBAR ve Dede
turbocore35

turbocore35

Üye
    Konu Sahibi
evet fiyatı için performans çok iyi ama s3 kadar olamaz s3 ten s4 ten note 2 den daha hızlı falan diyorlar ama değil maalesef kabul etcekler :D ama etmiyolar ilk markalardan en dayanıklı nokia oldugu için l520 ve 925 var elimde ama samsung kasa kalitesi berbat bide touchwiz çok kasıyor

Türe

Türe

Üye
evet fiyatı için performans çok iyi ama s3 kadar olamaz s3 ten s4 ten note 2 den daha hızlı falan diyorlar ama değil maalesef kabul etcekler :D ama etmiyolar ilk markalardan en dayanıklı nokia oldugu için l520 ve 925 var elimde ama samsung kasa kalitesi berbat bide touchwiz çok kasıyor
:ah

• Beğen
Tepkiler: CABBAR ve Dede
achambo

achambo

Üye
s3 ten hızlı değil çoğu yerde yakın diye geçiyo gördüğüm kadarıyla:oke:

• Beğen
Tepkiler: Samet.25 ve CABBAR
turbocore35

turbocore35

Üye
    Konu Sahibi
neden
forumda bazı arkadaslar tek bu forum değil takip ettiğim diğer forumlar üyeliğim yok oralara ama s3 ten kat kat iyi s4 le yarışır ya ya öle dyesim geliyor :D YEAH

fk555897

fk555897

Üye
650 TL fiyatı olan bir telefondan fazla bir sağlamlık ve performans beklememek lazım ama Discovery mükemmel denebilecek bir performans ile çalışıyor. Ama kalitesini bilmiyorum.

achambo

achambo

Üye
neden
forumda bazı arkadaslar tek bu forum değil takip ettiğim diğer forumlar üyeliğim yok oralara ama s3 ten kat kat iyi s4 le yarışır ya ya öle dyesim geliyor :D YEAH

seni yemişler hatta çiğnemeden yutmuşlar kardeş:ehe

• Beğen
Tepkiler: CABBAR
turbocore35

turbocore35

Üye
    Konu Sahibi
achambo

achambo

Üye
ha bide o var 599tl den 650 tl ye çıktı hayatta almam gmd ama işte böyle nedersin burası türkiye :D

ben alırım o fiyata 1000 tl lik telefonlarla kapışıcak özelliği var neredeyse telefon fiyatına göre süper sizin karşılaştırdığınız 2 neredeyse 3 katı fiyatı olan telefonlar

KayraBey

KayraBey

Üye
Boşa konuşmayın. Karga yavrusunu kartal zannedermiş.Fakat şöyle bir gerçek var. Telefon parasının hakkını sonuna kadar veriyor.

Bu telefonun arkasına Samsung yazın.Bu telefonu hiç görmemiş birisine 1.000 liraya satarsınız bundan hiç şüpheniz olmasın.

• Beğen
Tepkiler: CABBAR, Kerim., Türe ve 2 diğerleri
achambo

achambo

Üye
ha bide o var 599tl den 650 tl ye çıktı hayatta almam gmd ama işte böyle nedersin burası türkiye :D
what ?? hangi konuda

seni dediğim orda yazanlar:oke: kandırmaya giriyo iş
Boşa konuşmayın. Karga yavrusunu kartal zannedermiş.Fakat şöyle bir gerçek var. Telefon parasının hakkını sonuna kadar veriyor.

Bu telefonun arkasına Samsung yazın.Bu telefonu hiç görmemiş birisine 1.000 liraya satarsınız bundan hiç şüpheniz olmasın.

dede aynı benim kafadansın:oke:

turbocore35

turbocore35

Üye
    Konu Sahibi
mobil teknolejide platformlarda çok iyi bilgim var sadece yazılanları söyledim fiyatını hak eder ama bilindik bir marka değil kardeşim ha bana marka farketmez derseniz alın karışamayız kimse karışamaz :D

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Kerim.

Kerim.

Üye
mobil teknolejide platformlarda çok iyi bilgim var sadece yazılanları söyledim fiyatını hak eder ama bilindik bir marka değil kardeşim ha bana marka farketmez derseniz alın karışamayız kimse karışamaz :D
Gercekten cok iyi bilgin var ondan lg g2 guncellemesiz olacak dedin:Dha bir de play storeda her iki uygulamadan birisi virusluymus :kop: :ah

• Beğen
Tepkiler: Dede
Invoke

Invoke

Üye

Niye her lafı lumiayaya çekiyon? Touchwize nerden girdin yani? Gmd konularıyla alakasını söyler misin bana?

Invoke

Invoke

Üye
Evet, haklısın.

CABBAR

CABBAR

Üye

+1000000000000000000000000000000Yok yere cevap atmışım bu konya keşke silebilsem :vur @Dede @Türe @Kerim.

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı ve Dede
Invoke

Invoke

Üye
Anaaa, sil seçeneği vardı. Kalkmış mı? @CABBAR

• Beğen
Tepkiler: CABBAR

Üst Alt