Evet Dostlar Nasılsınız Artık Sizinleyim ..

Sponsorlu Bağlantılar

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Evet Dostlar Nasılsınız Artık Sizinleyim ..
Evet Dostlar Nasılsınız Artık Sizinleyim .. 7/24

E Hal Hatır Sorayım Dedim Ve İşte Samsundayım . Okula Gitmeyi Düşünmüyorum ve Çalışmayı Düşünüyorum . Açıktan Okumayı Düşünüyorum .

Neden Açıktan Okuyorsun Derseniz.

Ben Hep 1 Sınıftan Beri Hiç Derslere Önem Vermiyorum Beni Ders E Tutacak Bir Şey Yok O Yüzden Hep Başarısız Oldum .

Evet Sizi Dinliyorum...

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Bende açığa geçtim 12 sınıfta ama ygs lys kasmak için

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Ben 3 yil yattim ama basarisiz olmadim. Nasil beceriyorsunuz basarisiz olmayi?

Invoke

Invoke

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
Invoke

Invoke

Üye
Bu yil calisiyorum. :D
Çalış hacı, aslında ben de başarısız sayılmam ama lise için, üniversite sınavında çalışan ile çalışmayanın farkı oluyor gerçekten. Bizim sınıfta bir kız vardı 1000-3000 civarı derece yapmış olması lazım, İstanbul'da Moleküler biyoloji ve genetik okuyor. Benden zeki değildi hatta geriydi ama hep çalıştı.

• Beğen
Metin MF

Metin MF

Üye
kötü yapmışsınız hikmet ve inanç

Invoke

Invoke

Üye
açığa niye geçiyon ki

ben de bu yıl başladım ygs ye başlangıç 107 net:ehe

Başlangıç için kötü değil, lysye odaklanın ygsye fazla takılmayın. Eğer çalışırsan o ygsye doğru 140ı bile bulur, tabi kişiye de bağlı ama düzgün çalış rahat 130 görürsün. Sonra gerçek ygsde heyecandan vs göremesen bile şunu unutmaki asıl olan LYS. :tebessüm:

açık daha rahat oluyor la, kardeşim de geçecek büyük iht.
Okulda rahat bırakmıyorlarsa bu sene yönetmelik de değişmiş... Geçilebilir.

achambo

achambo

Üye
Başlangıç için kötü değil, lysye odaklanın ygsye fazla takılmayın. Eğer çalışırsan o ygsye doğru 140ı bile bulur, tabi kişiye de bağlı ama düzgün çalış rahat 130 görürsün. Sonra gerçek ygsde heyecandan vs göremesen bile şunu unutmaki asıl olan LYS. :tebessüm:

lise 3 teyim:) 9-10 bitircem aynı zamanda da 11 i de tam halletmeye çalışıcam zaten

Invoke

Invoke

Üye
lise 3 teyim:) 9-10 bitircem aynı zamanda da 11 i de tam halletmeye çalışıcam zaten

Ooo hacı, şimdiden başladıysan ve bırakmazsan* (sene başı bir şevkle gidip sonra erteleme cidden son sene zor oluyor) yolun açık. İnşallah hayırlısı olur :)

• Beğen
Tepkiler: achambo
achambo

achambo

Üye
Ooo hacı, şimdiden başladıysan ve bırakmazsan* (sene başı bir şevkle gidip sonra erteleme cidden son sene zor oluyor) yolun açık. İnşallah hayırlısı olur :)

yok bırakmam çok yoğun başlamadım zaten günde 1-2 konu şuan bugün 1 konu bitirmek üzereyim fizikten 9. sınıf 2 haftaya biter herhalde fizik sonra biy. kim. mat-geo

türkçe ve tarihten hoca özel kendi ödev vericek / coğrafya da en sona halledicem inş.10. sınıf da eksik konular ağırlıklı çalışıcam seneye bırakmamayı düşünüyorum çok konu ygs den sonra az zaman var onun için yazın bitiririm inş.

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
yok bırakmam çok yoğun başlamadım zaten günde 1-2 konu şuan bugün 1 konu bitirmek üzereyim fizikten 9. sınıf 2 haftaya biter herhalde fizik sonra biy. kim. mat-geo

türkçe ve tarihten hoca özel kendi ödev vericek / coğrafya da en sona halledicem inş.10. sınıf da eksik konular ağırlıklı çalışıcam seneye bırakmamayı düşünüyorum çok konu ygs den sonra az zaman var onun için yazın bitiririm inş.

Tarih/coğrafya fazla kasmana gerek yok bence, Türkçe de anlamı zaten yaparsın yavaş yavaş paragraf çöz. Abartmadan günde 10 soru çöz derdi bizim hoca. Ben çözmezdim hoca proydu bu arada :ehe Dil bilgisi konularını da öğretirler yapıştırırsın.

Neyse benim diyeceğim önce fizik sonra kimya filan gitme karışık hepsi bir arada git. Sonra kimya geçince fiziği boşlamış olursun. Mat/Geo devamlı çalış. Fizik/Kim/Biyo fizik ağırlıklı olarak böl. Çünkü mühendislik istiyorsan lysde fiziğin katsayısı 1.3 geonun katsayısı 1.3 kimya 0.8 biyo 0.6 mat 2.2 yani fizik geo mat çok daha mühim. Tabi biyo yapmazsanda standart sapmasıyla filan patlatırlar. (Standart sapma her ne kadar yok denilse de var :D )Konu gereksizlerde mi diye merak ettim bir an, evet öyleymiş merak edenler. rahat olun :pro:

achambo

achambo

Üye
Tarih/coğrafya fazla kasmana gerek yok bence, Türkçe de anlamı zaten yaparsın yavaş yavaş paragraf çöz. Abartmadan günde 10 soru çöz derdi bizim hoca. Ben çözmezdim hoca proydu bu arada :ehe Dil bilgisi konularını da öğretirler yapıştırırsın.

Neyse benim diyeceğim önce fizik sonra kimya filan gitme karışık hepsi bir arada git. Sonra kimya geçince fiziği boşlamış olursun. Mat/Geo devamlı çalış. Fizik/Kim/Biyo fizik ağırlıklı olarak böl. Çünkü mühendislik istiyorsan lysde fiziğin katsayısı 1.3 geonun katsayısı 1.3 kimya 0.8 biyo 0.6 mat 2.2 yani fizik geo mat çok daha mühim. Tabi biyo yapmazsanda standart sapmasıyla filan patlatırlar. (Standart sapma her ne kadar yok dense de var :D )Konu gereksizlerde mi diye merak ettim bir an, evet öyleymiş merak edenler. rahat olun :pro:

boş bırakcam demedim zaten konuları halletcem sonra deneme 2 haftada bir var az az çözerim karma test coğ/tarih çok kasmam test olarak bakıcam genel:)

Invoke

Invoke

Üye
boş bırakcam demedim zaten konuları halletcem sonra deneme 2 haftada bir var az az çözerim karma test coğ/tarih çok kasmam test olarak bakıcam genel:)

Özel ders mi alıyon dersaneye mi gidiyon hacı?

achambo

achambo

Üye
Özel ders mi alıyon dersaneye mi gidiyon hacı?

dershane+özel okul olunca öyle:ehegünlük 2 belki 3 saat çalışsam yeter ama daha ona ulaşamadım 1 saat 1.30 saat ancak oluyo 5-6 test 1 saat 30 dk da konuyu okuma 1 konu bitiyo

Invoke

Invoke

Üye
dershane+özel okul olunca öyle:ehegünlük 2 belki 3 saat çalışsam yeter ama daha ona ulaşamadım 1 saat 1.30 saat ancak oluyo 5-6 test 1 saat 30 dk da konuyu okuma 1 konu bitiyo

Sana başarılar hacı, zamanla artırman şart ama :) Zaten kendin de farkındasın :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: achambo
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Olsun Ne Olacaksa Böyle OLsun..

Üst Alt