n9 açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi
n9 açılmıyor
nitdroid kurdum çok iyi çalışıyordu, meegoda da kasma yoktu şarjım bitti şimdi açılmıyor , sol alttaki bildirim ışığı yanıyor ama açılmıyorşarja taktığımda yanıyor
eksik olmasın :D

Rastaman_35

Rastaman_35

Üye
Normal şarj tamamen bittiyse kapalıyken şarj iconu gelmiyor nitdroid kuruluyken. Bekle açılacak kadar dolduğunda açılır zaten cihaz. Açıldıktan sonra şarj et tamamen bitmeden şarja koy :)

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi
Normal şarj tamamen bittiyse kapalıyken şarj iconu gelmiyor nitdroid kuruluyken. Bekle açılacak kadar dolduğunda açılır zaten cihaz. Açıldıktan sonra şarj et tamamen bitmeden şarja koy :)
gece sabaha kadar kaldı sabah baktım çalışmıyor hala sonra işe gittim işteyken açtım konuyu eve geldim açılmış canavar :)
bana konu açma yasağı verin :D boş boş konu açıyorum
ben söyle düşünmüştüm: şarj aleti usb li olduğu için nitdroid usb desteklemediği için olmuyor falan gibisinden düşündüm neyse açıldı sorun yok teşekkürler.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
şöyle birşey var bir süre şarja takın cihazı yaklaşık 15 dakika kadar. daha sonra cihazı açarken meego'yu değil nitdroid'i boot edin. bu sayede daha rahat açabilirsiniz.

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi
şöyle birşey var bir süre şarja takın cihazı yaklaşık 15 dakika kadar. daha sonra cihazı açarken meego'yu değil nitdroid'i boot edin. bu sayede daha rahat açabilirsiniz.
anladım bundan sonra öyle yaparım ( gerçi bidaha şarjı bitirmem komple :D )
:tşk:

Üst Alt