Gmd alıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

by-pegasus

Üye
    Konu Sahibi
Gmd alıyorum
Arkadaşlar babamın telefonu bozuldu kullandığım telefonu ona vericem bende gmd alıcam yalnız tereddüdlüyüm hani ölüpixel olayı var ya onun için alıcam kararı verdim ama kullananlar dan öneri almak isterim nasıl telefon benim için interneti güzel olmalı oyunda başarılı bir telefonmuş alıcam kamerası nasıl müzik sesi nasıl kullananlar bir bakabilirmi lütfen yorumlar için şimdiden teşekkürler

Tranquilizer

Tranquilizer

Üye
Nalet olsun kardesim al gitsin. Ayni konu bin kere acildi binbesyuz kere al dendi.

Sen de al cekinme.

• Beğen
Tepkiler: By_Casparov

by-pegasus

Üye
    Konu Sahibi
Hani sonra başabela olmasın diye diyorum

Samet.25

aynen ha bugun 5. gordugum gmd alicam konusu :D

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Kardeşim ben aldım kullanıryorum cihazz gerçekten şahane birşey tavsiye ederim ölü pixel olayı 4.seri ve üstünde yok diye biliyorumm

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
son partilerde ölüpixel çok nadir çıkıyor elbette elektronik şans işi ama ben öneririm cihaz gayet başarılı gerek görsel hatları gerek performansı ile.

• Beğen
Tepkiler: Kontrol
Kontrol

Kontrol

Üye
son partilerde ölüpixel çok nadir çıkıyor elbette elektronik şans işi ama ben öneririm cihaz gayet başarılı gerek görsel hatları gerek performansı ile.

Parti olayını nasıl anlıyabiliriz ? Kutu içeriği vs. telefonu açmadan anlaşılır mı ?

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
şuan mevcutta son partiler var zaten cihaz piyasaya girdiği gibi bitiyor. kutu içeriğinde 4 adet kulaklık başlığı 4. parti olduğunu gösterir

Kontrol

Kontrol

Üye
şuan mevcutta son partiler var zaten cihaz piyasaya girdiği gibi bitiyor. kutu içeriğinde 4 adet kulaklık başlığı 4. parti olduğunu gösterir

Teşekkür ederim 4.kulaklık başlığına dikkat ederim alacağım zaman :)

by-pegasus

Üye
    Konu Sahibi
müzik sesi nasıl peki

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
Bence gayet başarılı. Ama biraz ahize sesi kısık oda yeterli duyulmayacak kadar değil

Peocawe

Peocawe

Üye
yarın bende alıyorum eğer bulabilirsem mediamarkt da. :)

Üst Alt