Bugün çok kötü bir şey oldu

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Bugün çok kötü bir şey oldu
Okul başladı somuru: ve sabahçıyım :'(

By_Casparov

By_Casparov

Üye
okumak iyidir kardeşim :oku

MaxipmaN

Üye
al eline ipadı keyfine bak :D

theeternal

theeternal

Üye
sabahçı daha ıyıdır :)

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
geçmiş olsun :naughty:
oku oku bu günleri çok arayacaksın :yavrum:

• Beğen
Tepkiler: -efşan ve theeternal
doctorrr

doctorrr

Üye
Bugün birsürü ruh hastası tiple karşılaştım. Son senem ve zaten çalışmalara başlayalı 2 ay kadar oldu, ama verimli değil anladın mı soru falan çözüyordum. Her neyse işte bi girdim sınıfa millet test kitaplarına gömülmüş ben de araziye uyum sağlayayım diye açtım çözüyorum böyle sınıftan bayadır tanıdığım fakat sevmediğim bi kız nereyi istediğimi sordu ankara siyasal dedim. cevap şu bak cevaba bak aynen aktarıyorum: ''evet ama orayı kazanmak için çok çalışmak gerek hem benim durumum senden daha iyi biliyo mısaaan dersane de bilmem şu sınıftayım.'' sinirim bozuldu, sesimi çıkarmadım. böyle geliyor yanıma çalış diyor, hani iş atıyor desen manitası var. Ne bileyim işte. Sonra ocakçı bi tip vardı onunla biraz atıştım severim iyi çocuk da geçirgen cahillerden laf anlatana kadar göbeğim çatladı. Kafayı yiyecektim. Daha sayamadığım 11-13 kişi var.

Sonra açtım twitter'ı seks işçilerinden özür dileyerek okkalı bi küfür ettim. Sonra feminist bi hatun sardı mı bana... Ona da işin yoksa gel laf anlat... Bi yürüyün gidin la...

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
hiç sorma ya .s

Üst Alt