saçım kıvırcık

Sponsorlu Bağlantılar

47MaDo47

47MaDo47

Üye
    Konu Sahibi
saçım kıvırcık
selam benim saçım düz ama yan ve on saçım kıvırcik bundan nasıl kurtulurum

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Sıfıra vurdur

• Beğen
Tepkiler: By_Casparov

burhankoxp22

Üye
kazıtma ile olacak birşey degil saçımız genetik olarak kıvırcık :) saç düzleştirecek sampuanlar var ama kullandıgın sürece düzgün ama çok uzadıgı zamn yine kıvırcık oluyor :) yapacak birşey yok gibi

messevim

messevim

Üye
yapacak pek birşey yok. Saç düzleştiriciler vs vs sürekli kullanman gerek. Bıraktığın an yine kıvırcık oluyor. Yapacağın tek şey oda kıvırcık saçın ile barışık olman. Kıvırcık saçtan nasıl kurtulurum yerine kıvırcık saçı kendime nasıl yakıştırabilirim diye düşünmelisin.

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Bence yan taraflari kisa tutup,ust tarafla guzel seyler yapabilirsin :)

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
kazıtma ile olacak birşey degil saçımız genetik olarak kıvırcık :) saç düzleştirecek sampuanlar var ama kullandıgın sürece düzgün ama çok uzadıgı zamn yine kıvırcık oluyor :) yapacak birşey yok gibi
Sıfırdan kastım saçtan kurtulur yani. Kıvırcık :ah

netzach

netzach

Üye
Kurtulamazsın.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
aynen kurtulamazsın.

47MaDo47

47MaDo47

Üye
    Konu Sahibi
Kac sefer sifir vurdum ayni

0MG90

0MG90

Üye
Kıvırcıksa öyle kalsın bence saçı kıvırcık olanların saçını duzlestirmesi çok saçma sizin ayrı bi havanız var öyle

unaltarkan

unaltarkan

Üye
Bak kardesim sana bir kuaför olarak önerebilecegim ucuz ve ileriki zamanda düzleştirebilecek bir ürün ismi veriyorum, bi adet GLATT al bir kozmetikçiden ve kuaförüne bunu profesyönel bir şekilde uygulamasını yaptır 10 günde bir defa ilerleyen zamanlarda saçların istedigin form'a kavuşacaktır

mesutgaga

mesutgaga

Üye
benim saçımda kıvırcıktı ama düzleşti.amcam bi kere kazıtmıştı kafamı.

Ccihat67

Ccihat67

Üye
Bak kardesim sana bir kuaför olarak önerebilecegim ucuz ve ileriki zamanda düzleştirebilecek bir ürün ismi veriyorum, bi adet GLATT al bir kozmetikçiden ve kuaförüne bunu profesyönel bir şekilde uygulamasını yaptır 10 günde bir defa ilerleyen zamanlarda saçların istedigin form'a kavuşacaktır

Bende kıvırcıklaşma sorununu yaşıyorum da nedir bu GLATT ?

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye

[/URL]

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
unaltarkan

unaltarkan

Üye
Glatt saç düzleştirmesine yardımcı olan bir ürün

BLooD_ReG

BLooD_ReG