Yolculuk sırasında dinleyebileceğim müzikler :)

Sponsorlu Bağlantılar

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Yolculuk sırasında dinleyebileceğim müzikler :)
Arkadaşlar malum okullar başladı başlayacak.. Bu sene benim için farklı olan şey liseye başlıyorum ve yaklaşık 1 saatlik gidiş 1 saatlik dönüş yolculuğum var. Bu yolculuk sırasında telefonumda dinleyebileceğim hareketli şarkılar istiyorum.. Şarkıların yeni olması gerekmiyor, eski ama çok bilinen çok meşhur şarkılar olabilir, lunaparklarda çalan şarkılar olabilir..

Ajda Pekkan - Ara Sıcak
Hande Yener - Ya Ya Ya Ya
Flo Rida - Right Round
David Guetta - Where Them Girls At ft. Nicki Minaj, Flo Rida
Rihanna - We Found Love ft. Calvin Harris

Bu şarkıların tarzında olursa memnun olurum.. Daha çok böyle eski şarkılardan ama çok bilindik meşhur şarkılar tercihimdir :)

Eski şarkılardan örnek suncak olursam tabikidee;

Reel 2 Real - I Like To Move It :oke:

Ama tabiki bu yeni çıkan şarkılardan önermemeniz gerektiğini göstermez :) Şimdiden öneren önermeyen Maxicep ailesine teşekkür ederim :oke:

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Empire of the Sun - Alive
Selena Gomez - Slow Down
Daft Punk - Get Lucky
Katy Perry - Roar:)

yunus486

yunus486

Üye
Metal olur mu :rolleyes:

yunus486

yunus486

Üye
Avenged Sevenfold çok ağır değil birkaç şarkı yazayım ama güzel

Almost easy, bat country, afterlife, second Heartbeat, heretic, coming home, doing time, critical acclaim, scream, hail to the king

Metallica one, master of puppets, fade to black, for whom the bell tolls

Arch enemy bayağı heavy ama yazayım nemesis, taking back my soul, revolution begins

Bunlar seni bayağı idare eder dinlersen tabiki hepsi çok iyi en güzellerini yazdım

Son düzenleme:
OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Empire of the Sun - Alive
Selena Gomez - Slow Down
Daft Punk - Get Lucky
Katy Perry - Roar:)

Daft Punk haricinde diğerlerini beğendim :) bu arada Roar ın klibinin başlarında tırstım arkadaş o ne öyle örümcekler falan :D videonun başında kadın örümceklerden tırsıyodu sonra sonlara doğru geri açtım klibi etraf renklenmiş kadın ormanın kraliçesi olmuş resmen :D

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Cat Stevens-Lady D'arbanville
Ray Charles-Hit The Road Jack
Can Gox-Wrong Side Of The Road

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Avenged Sevenfold çok ağır değil birkaç şarkı yazayım ama güzel

Almost easy bat country afterlife second Heartbeat heretic coming home doing time critical acclaim scream hail to the king

Metallica one master of puppets fade to black for whom the bell tolls

Arch enemy bayağı heavy ama yazayım nemesis taking back my soul revolution begins

Bunlar seni bayağı idare eder dinlersen tabiki hepsi çok iyi en güzellerini yazdım

Aga burda 50 tane şarkı var ben nasıl ayırt ediyim :kop2:

Bu arada :tşk:

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Daft Punk haricinde diğerlerini beğendim :) bu arada Roar ın klibinin başlarında tırstım arkadaş o ne öyle örümcekler falan :D videonun başında kadın örümceklerden tırsıyodu sonra sonlara doğru geri açtım klibi etraf renklenmiş kadın ormanın kraliçesi olmuş resmen :D
:D :D

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
Rojda - Le buke

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Road şarkısını özelden bi mp3 atarmısın ya zippy e falan upload etsen :) bi türlü youtube converterdan indiremedim :ehe:

İyi olur sanırım :ehe

Müziğin Official bir klibi yok sanırım ?
bunu dene :)

yunus486

yunus486

Üye
Bi arch enemy dinle bitanesini ve vokalist kim bak

yunus486

yunus486

Üye
Bak lütfen dedim :D bari nemesis dinle az zaten bi vokaliste bak sese felan :D yeter 2 dk dinlesen bile yeter

Üst Alt