Alınık nokia n9 alınır

Sponsorlu Bağlantılar

the06resul

the06resul

Üye
    Konu Sahibi
nokia n9 alınır
temiz garantili faturalı n9 alınır

ReisUqurcan

ReisUqurcan

Üye
Alınır .10/7 Lik bir cihaz.fakat oyun konusunda nasıldır bişey diyemem .sonuçta android veya ios yok.nokia işletim sistemi.n9 fiyatına çok daha güzel telefonlar var onları tavsiye ederim.ne kadar bütçen var.ben sana alabilecegin en iyi telefonları söyleyeyim

MR.SERVET

MR.SERVET

Üye
1 gb ram li bir telefon sence nasıldır :bangin:

the06resul

the06resul

Üye
    Konu Sahibi
dielim ki 400 tl kardeş bu fiata bana ne önerirsin bu fiata alacagım bi android n9 dan daha kötüdür buna eminim ıos zaten bu fiata imkanı yok o yüzden n9 ii bence

Seglopsi

Seglopsi

Üye
fiyat olarak 800 lira istiyorum, olur dersen pm at görüşelim. N9 Beyaz 64 Gb muhtemelen son kalan kutulu N9 64 Gb cihazlardan, ekranı çiziksiz, kutulu, faturalı 16 ay garantisi var ve tam aksesuarlı. istersen android, nemo ve harmattan üzerinde easy debian yüklü olarak gönderirim.

the06resul

the06resul

Üye
    Konu Sahibi
800 tl bana çok gelir sadece hafızası 64 gb die o kadar para vermeye degmez 16 gb olsada benim işimi görür

the06resul

the06resul

Üye
    Konu Sahibi
bu 64 gb sadece beyazlardamı var ya nie fiatı çok farkediyokı bu kadar

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Evet sadece beyaz da var 64 gb seçeneği.
Bu sadece n9'a özgü bir durum degilki diğer cihazlarda da bu böyle bellek arttıkça fiyatta artıyor

the06resul

the06resul

Üye
    Konu Sahibi
bende biliyorum ama n9 da ayrı bişey 16 gb lık n9 lar 500 lira 64 gb lıklar 800 1000 lira çok degilmi sence

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
bende biliyorum ama n9 da ayrı bişey 16 gb lık n9 lar 500 lira 64 gb lıklar 800 1000 lira çok degilmi sence
O kadar olacağını sanmıyorum satışını yapan firmalar arasında değişiyor fiyat farkı.500tl dediğiniz sıfır mı?

the06resul

the06resul

Üye
    Konu Sahibi
yok değil 500 tl temiz 2. eller genelde sıfırları 750 tl felan başlıyo

the06resul

the06resul

Üye
    Konu Sahibi
evet

Seglopsi

Seglopsi

Üye

N9'un hafıza kartı girişi olmadığından 16 Gb'lık modellerde android kurulumunda hafıza'da sorun yaşayabilirsin. android kurmak için alma cihazı ama illaki alıp android kuracağım dersen 64 Gb'lık bir model almanı öneririm.

the06resul

the06resul

Üye
    Konu Sahibi
64 gb lık bende almayı isterim ama fiatı çok yüksek hocam

MR.SERVET

MR.SERVET

Üye
N9'un hafıza kartı girişi olmadığından 16 Gb'lık modellerde android kurulumunda hafıza'da sorun yaşayabilirsin. android kurmak için alma cihazı ama illaki alıp android kuracağım dersen 64 Gb'lık bir model almanı öneririm.

Arkadaş milleti yanlış yönlendirmeyin bende 16 gb modeli var android kurdum babalar gibide kullandım hiç bi sıkıntıda olmadı. 16 gb dioruz ya 1 2 gb dan bahsetmiyoruz şakamısınız siz ? :gun1:

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Arkadaş milleti yanlış yönlendirmeyin bende 16 gb modeli var android kurdum babalar gibide kullandım hiç bi sıkıntıda olmadı. 16 gb dioruz ya 1 2 gb dan bahsetmiyoruz şakamısınız siz ? :gun1:
Yanlış yönlendirme demiyelim buna sadece uyarmış arkadaş meego bölümüne bakarsanız ne demek istediğini anlarsınız!
Ayrıca alıntı yaptığınız kişide bir n9 kullanıcısı ileri derecede :)

MR.SERVET

MR.SERVET

Üye
ben gerekli yerlere bakıyorum kafanıza takmayın.. elimde 16 gb varken kurdum nitrodoit i arkadas 64 gb kullanırken konusuyor bunları. ben olayı bizzat yasamıs biri olarak konuşuyorum ;)

the06resul

the06resul

Üye
    Konu Sahibi
tamam 64 gb lık güzel ii ama fiatı cok şimdi 800 tl dedi arkadaş o kadar param olsa nokia almam zaten hem 16 gb az bi hafıza degil android ne kadar bi yer kaplıyo kı ? bide android kurmadan bu telefon kullanılmıyomu arkadaş meego ile kullanırım