Lumia 925 Türkiye Mağaza Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

OozyStaw

OozyStaw

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 925 Türkiye Mağaza Fiyatları
Evet arkadaşlar sizin için Lumia 925'in Türkiye de Mağazalar da ki fiyatlarını araştırdım biraz daha hesaplı alış veriş için.

Vodafone ( 32 GB ):

Bilindiği gibi 32 Gb lik Lumia 925 Sadece Vodafone Özel çıkartıldı , Türkiye de 24 ay kontratla fiyatı 1440 TL'dir.

Avea :

Avea da Lumia 925 peşin fiyatı 1.399 TL'dir. Faturalı hattınızın kampanyasına göre 36 ay taksit olabiliyor.

Turkcell :

Henüz fiyatı tam hesaplayamadım çünkü kampanyanıza göre fiyat değişiyor kesin sonuçlar elde ettikten sonra konuya eklerim

Bimex :

Bimex'te fiyat olarak 1.399 TL satışa sunmaktadır çeşitli kredi kartlarına taksitleri bulunmaktadır.

Vatan Bilgisayar :
World Card
Card Finans
Bonus
Maximum
Asya Kart
Türkiye Finans
Paraf
Kart sahipleri 1.399 TL Fiyat karşılığında 5 , 10 , 12 taksit seçenekleri ile alabilecekler.

Tek Ödeme seçeneği ile 1492 TL karşılığında alabilecekler.

Axess ve Advenge kart sahipleri 10 taksit seçeneği ile 1865 TL'ye alabilecekler.

Media Markt :

Siyah ve Beyaz renk seçenekleri ile 1.399 TL.

Gold :

Mağaza fiyatı olarak 1.499 TL belirleyen mağaza web alış verişinde fiyatı 1385 TL ye indirmiştir.

Genpa :

Genpa mağaza fiyatı 1.399 TL dir.

NOKİA :

Ürün Türkiye de en ucuz 1.385 TL ye kendi mağazasında bulunmaktıdır.

Evet arkdaşlar Nokia Lumia 925 in Türkiye piyasasındaki fiyatları bunlardır alacaklara hayırlı uğurlu olsun.Ben kendi gözlemlerim sonucunda Kasası biraz daha şık olmuş telefon yine 4.5'' ama biraz daha kısa ve kasa da incelme var tutuş kabiliyeti olarak biraz daha iyi ve hafiflik konusunda da çok rahat Lumia 920 kadar ağır değil telefon kullanımında sıkıntı yaşatmıyor, GDR' ve Amber yüklü gelmektedir , Data Sences bulunmaktadır.Şu an piyasa da Lumia 920 ile aynı fiyatta , Lumia 920 32 GB , Lumia 925 16GB ama vodafone den alırsanız 32gB olarak alabileceksiniz.

NOT 1 : FİYATLAR EYLÜÜL AYININ 2. HAFTASINDA DERLENMİŞTİR FİRMALARIN YAPACAĞI DEĞİŞİKLİKLERDEN BEN SORUMLU DEĞİLİM.
NOT 2 :
32 Gb SADECE VODAFONE DE MEVCUTTUR , YUKARIDA BELİRTİLEN SATIŞLAR 16 Gb dir VE ALACAĞINIZ FİRMALARDA RENK SİYAH VE/VEYA BEYAZ
DEĞİŞİKLİLİK GÖSTEREBİLİR.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Çok garip 920 1.700 civarındaydı ilk çıktığında :islik

OozyStaw

OozyStaw

Üye
    Konu Sahibi
Benim fatura 1.968 TL , ama ilk giriş telefonu sayılır ve dönemin en üst telefonuydu piyasa da yeni olunca biraz pahalıydı şimdi sürekli yeni telefonlar çıkınca o kadar yüksekten fiyat biçemezler özellikleri de 920 ye çok yakın satmaları için bu fiyat çok iyi :oke:

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Birde vodafone daki 32 gb sadece siyah renktir bunuda belirtelim :spr

Paylaşım için teşekkürler güzel bir paylaşım olmuş bu :)

• Beğen
Tepkiler: OozyStaw
CocoDai

CocoDai

Üye
Sayın Anıl İpek ,

Sormuş olduğunuz Nokia Lumia 925 telefon 32 gb seçeneği ile gelmiş olup sipariş vermeniz halinde en geç 2 iş gününde kargolanabilir.

Yardımcı olmamızı istediğiniz başka bir konu varsa [email protected] adresine yazabilir ya da (0212) 284 84 33 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
İyi günler dileriz.

Şöyle bir mesaj aldım vodafon da 32 gb var bildiğim kadarıyla acaba güvenebilirmiyim bu siteye alışveriş yapan var mı acaba

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk: ama vatan bilgisayar taksit fiyatlarında baya bir uçmuş ya :hmmm

CocoDai

CocoDai

Üye
Vodafone sipariş vermiş bulunmaktayım :) :tşk:

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Gözüm 1520 de