BEYLER YARDIMIZI BEKLİYORUM Bİ GÖZ ATIN

Sponsorlu Bağlantılar

qweqwe52

Üye
    Konu Sahibi
BEYLER YARDIMIZI BEKLİYORUM Bİ GÖZ ATIN
Konu aldığım bilgisayar.Aldım ama aldıktan sonra akıl veren çok oldu.Neyse olan oldu artık.Bilgisayarımdan memnun değilim.Intel HD graphics 4000 var ve harici olarak AMD Readon 8730 M bulunuyor.Fakat Pes13 ün özellik kısmında intelin ekran kartını gösteriyor.Yüksek performans yapsamda bunu değiştiremedim.Bilgisayarı ilk aldığımda pesi13 yükleyip yüksek çözünürlükte oynayamadım.Sonra aldığım yere götürüp sorunu söyledim.Bana oyunu nasıl yüksek performasta acabileceğimi gösterdiler.Bu işlem pes13 te işe yarasada yüklediğim most wanted oyunu bilgisayarı Şarzdan çıkardıktan sonra kasmaya başlıyor.Bence şarzdan çıkarınca Intel ekran kartına otomatik geçiş yapıyor.Bunu bir türlü değiştiremedim.Diğer oyunlarımdada bu sorunu yaşarsam bu durumdan çok rahatsız olurum.Sizce bilgisayarı iade edebilirmiyim.Bilgisayarımda bu :

Bilgisayarıda değerlendirirseniz memnun olurum.

Uhops

Uhops

Üye
Daha önce bir yerde pil ile kullanımda otomatik dahili ekran kullansın diye bi seçenek vardı.

By_Casparov

By_Casparov

Üye
güç seçeneklerinden yüksek performansı seç harici ekran kartı devreye girer

qweqwe52

Üye
    Konu Sahibi
Uhops

Uhops

Üye

Sende böyle bi ekran var mı? Varsa ✔ Pille çalıştığında ... ... tasarruflu gpu seç yerindeki tiki(✔) kaldır

qweqwe52

Üye
    Konu Sahibi

Sende böyle bi ekran var mı? Varsa ✔ Pille çalıştığında ... ... tasarruflu gpu seç yerindeki tiki(✔) kaldır

Pes13 ün benim ekran artını görmesi için ne yapmam lazım orda yazmadan içim rahat etmiyor

Üst Alt