Uygulama S3 Mini Android 4.2.2 Yada 4.3 Ne Zaman Gelir ?

Sponsorlu Bağlantılar

wef wf ewf

Üye
    Konu Sahibi
S3 Mini Android 4.2.2 Yada 4.3 Ne Zaman Gelir ?
S3 mini android 4.2.2 yada 4.3 ne zaman gelir ? Geldiğinde artıları ve eksileri neler olur bilgi verebilecek var mı ?

theeternal

theeternal

Üye
direk 4.3 alcak galiba belki 2 belki 3ay sonra

fk555897

fk555897

Üye
S3 Mini'ye güncelleme geleceğini Samsung daha açıklamadı.

turkishield

turkishield

Üye
4.3 mü bence onuda atlar ekimde zaten 4.4 tanıtılcak nexus 5le beraber :) bence 4.3 atlayıp 4.4ü çıkarabilirler :)
bundan sonra güncelleme alacak telefonlar genel olarak 4.4 alırlar muhtemelen zaten.

• Beğen
Tepkiler: wef wf ewf

wef wf ewf

Üye
    Konu Sahibi
güncelleme gelene kadar bi sürü yeni model çık yeni güncellemeyide yeni modellere göre yaparlar telefon ağırlaşır donmalar filan gelir sanırım s3mini seneye 5800 gibi takoz niyetine kullanılan bişey olacak :bangin:

best1905

best1905

Üye
güncelleme gelene kadar bi sürü yeni model çık yeni güncellemeyide yeni modellere göre yaparlar telefon ağırlaşır donmalar filan gelir sanırım s3mini seneye 5800 gibi takoz niyetine kullanılan bişey olacak :bangin:
Cm kullanırız bizde

• Beğen
Tepkiler: emrh77
smh60

smh60

Üye
5800 yok 3310

Niko Rapper

Niko Rapper

Üye
4.3 u s3 ve s4 direk alacak s3 mini degil.

burki6634

Üye
Akil var mantik var. Samsung s3 u guncelleyecek kardesi s3 mini yi es geçecek. Yok boyle bi dunya ben bi kav yere baktim. S3 mini de tabiki yükselecek. Ve yarin guncellemeler baslatilacak benim gördüğüm habere göre.

uguro

uguro

Üye
S3 mini için görünürde güncelleme yok gibi görünüyor ama umarım gelicek ay gelir :S

bu_rock_03

Üye
Arkadaşım s3 mini popüler bi telefon arada çıkan teller pek güncelleme almıyo s3 mininin adı var üstelik her telefonun sürümü kendi için ayarlı her telefona aynı şeyi verirler mi hiç hem s3 mininin adı alt yapısı var

Üst Alt