Micro Sim'i normal boyutta kullanmak için bir aparat var mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

-efşan

-efşan

Üye
    Konu Sahibi
Micro Sim'i normal boyutta kullanmak için bir aparat var mı ?
Merhaba arkadaşlar; Htc One Dual cihazımda kullanmak üzere sim kartlarımı değiştirip micro yapmış idim.
Lâkin şimdi hattımın bir tanesini başka bir telefonda kullanmak istiyorum. Değişim yapmadan normal boyutta kullanabilmem için bir aparat vs var mıdır ?

Enes

Enes

Üye
Abi çok da emin olmamakla beraber söylüyorum. Amcamın oğlu iphone5 in ekranını kırdı telefonu yolladı aynı sim kartı şu an 5800 da kullanıyor sanırım aparat var. Ya da Türk yöntemiyle kağıtla falan mı sıkıştırdı bilmiyorum :)

• Beğen
Tepkiler: Invoke
-efşan

-efşan

Üye
    Konu Sahibi
:) Araştırdım lâkin pek bir şey bulamadım.
Şimdi tekrar normal boyut için sim kart alsam bankalar blokaj koyacak; yine saatlerce müşteri hizmetlerinin diğer müşterilere verdiği himetin bitmesini bekleyeceğim. :ehe

• Beğen
Tepkiler: Enes
papakudioflu

papakudioflu

Admin
evet öyle bir aparat var. Bir ara kullanmıştım. Telefoncularda bulabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: -efşan
GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye

Invoke

Invoke

Üye
Abi çok da emin olmamakla beraber söylüyorum. Amcamın oğlu iphone5 in ekranını kırdı telefonu yolladı aynı sim kartı şu an 5800 da kullanıyor sanırım aparat var. Ya da Türk yöntemiyle kağıtla falan mı sıkıştırdı bilmiyorum :)

Kağıtla mı? :D :biggrin:

--------------
Aradığınız böyle bir şey olsa gerek?

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

blacktalon

blacktalon

Üye
bir yol var kesildikten sonra dis parcayi atmayip gerektiginde yerine takarak normal bir sim elde ediyoruz benim yaptigim gibi ;)

-efşan

-efşan

Üye
    Konu Sahibi
Sorun hâl olmuştur; teşekkürler.

Üst Alt