* Cevapsız Soru Kalmayacak *

Sponsorlu Bağlantılar

KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
    Konu Sahibi
* Cevapsız Soru Kalmayacak *
Arkadaşlar benim hakkımda olmayan her soruyu cevaplamaya çalışacağım.

• Beğen
Tepkiler: incEmre

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Mavi rengi niye var?

KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
    Konu Sahibi
Mavi rengi niye var?
Tüm renkler neden varsa oda aynı sebepten düşünsene mavi olmasaydı gökyüzü ve deniz ne anlamsız olurdu demi hayat yeşiller olmasaydı da aynı şekilde, renk olmasa nasıl görürdük gördüklerimizi nasıl tanımlardık...

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
Abooo başına büyük iş aldın sen benden söylemesi :D

• Beğen
Tepkiler: MaxiHan
By_Casparov

By_Casparov

Üye
Soram mı :naughty:

• Beğen
Tepkiler: -efşan
KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
    Konu Sahibi
Dünyada insanlar dışında zevk için ilişkiye giren tek varlık neden yunuslardr? Meraktan soruym bi çıkarım yok :ehe
Onlarinki içgüdüsel araştırma makalesinin tamamını okursanız anlarsınız

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
Canı çekiyor işte cevap bu Allah Allah :D

• Beğen
Tepkiler: -efşan ve MaxiHan
MaxiHan

MaxiHan

Üye
Tüm renkler neden varsa oda aynı sebepten düşünsene mavi olmasaydı gökyüzü ve deniz ne anlamsız olurdu demi hayat yeşiller olmasaydı da aynı şekilde, renk olmasa nasıl görürdük gördüklerimizi nasıl tanımlardık...
iyide niye mavi, niye baska bir renk degil :naughty:

Adilx05

Adilx05

Üye
Bende Kendimden Bir Soru Sorayım Madem Böyle Bi Konu Var :)
Şimdi Karadeliğin Ne Olduğunu Biliyorsunuzdur Neyse Bu Karadeliklerin Aslında Madde Olduğunuda Biliyoruz Fakat Öyle Bi Maddeki İçine Giren Cisimleri ( Işık Bile Dahil ) Direk Alfa Beta Gama Işınlarına Ayırıyor Pekala Bu Cisim Evrenin Çöpçülüğüne Yaptığına Göre Evrendeki Geri Dönüşüm Yani Bu Işınlar Tekrar Madde Kararlılığına Getiren Cisim Hangisi ?

KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
    Konu Sahibi
Bende Kendimden Bir Soru Sorayım Madem Böyle Bi Konu Var :)
Şimdi Karadeliğin Ne Olduğunu Biliyorsunuzdur Neyse Bu Karadeliklerin Aslında Madde Olduğunuda Biliyoruz Fakat Öyle Bi Maddeki İçine Giren Cisimleri ( Işık Bile Dahil ) Direk Alfa Beta Gama Işınlarına Ayırıyor Pekala Bu Cisim Evrenin Çöpçülüğüne Yaptığına Göre Evrendeki Geri Dönüşüm Yani Bu Işınlar Tekrar Madde Kararlılığına Getiren Cisim Hangisi ?
yayılan x-ışınları sayesinde olur bildiğim kadarıyla astrofizikçi yada kuramsal fizikçi olmadığım için bu kadarını biliyorum.

• Beğen
Adilx05

Adilx05

Üye
Nedenini Biliyorum X Işınları Değil Tabiki Parçalanma Nedenleri X Işını Bu Cismin Yanında Gazoz Açacağı Kadar Zarar Veriyo Diyebiliriz :oke: Yalnız Ben Nedenini Sormadım Karadeliklerin Parçaladığını Geri Dönüştürebilen bir Madde Var Mı Diye Sordum :oke:

KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
    Konu Sahibi
Nedenini Biliyorum X Işınları Değil Tabiki Parçalanma Nedenleri X Işını Bu Cismin Yanında Gazoz Açacağı Kadar Zarar Veriyo Diyebiliriz :oke: Yalnız Ben Nedenini Sormadım Karadeliklerin Parçaladığını Geri Dönüştürebilen bir Madde Var Mı Diye Sordum :oke:
X-ışınları ile parçalanan hiçbir madde geri dönüşemez uzay boşluğuna sonsuz bir tatile gider :)

• Beğen
Emrgncy

Emrgncy

Üye
Sen hapı yuttun Dilvin :ehe

- teflon hiçbirşeye yapışmadığına göre tavaya nasıl yapışmıştır?

- Bu gün hava sıfır dereceyse ve yarın iki katı soğuk olacaksa, yarın hava kaç derece olacaktır ?

- Ses sisteminin üzerindeki örümcek, müzik çalmaya başlayınca zıplamaya başladı, bacaklarını koparıp müziği tekrar açtığımda zıplamıyordu. Örümcekler bacaklarıyla mı işitiyorlar?:D

-Bir işçi bir binayi 36500 dakikada yaptığına göre, ters orantıya göre 36500 işçi bir binayı bir dakikada yapabilir mi? :D

-Neden insanlar gökyüzünde 400 milyon yıldız var denildiğinde inandıkları halde 'yeni boyalı' yazan yüzeyi elleriyle yoklarlar? :D

- Işık hızında giden bir araç farlarını yakarsa ne olur?

Daha yazacaktım ama acıdım :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: CV-Aurora
KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
    Konu Sahibi
tavaya yapışmamış dökülmüştür, 0 ı çarpamayacağımıza göre 2 katı sözünü kullanan mantık hatası yapmıştır, bacakları olmadan zıplıyamıyorlar, yapamaz ters orantı hayatın her anında olacak diye bir kaide yok, klasik Türk insanı, gittiği yol rengarenk olur tek tek yazaydın bari :)

• Beğen
FeLonieS

FeLonieS

Üye
Abla allah kolaylık versin. Başına dert aldın daha başlangıçtasın sorular yağmaya başlar. :ehe :ehe