FULL OYUN VE FİLM DOLU 1.5 TB HARİCİ HDD

Sponsorlu Bağlantılar

Tropikal_Meyve

Tropikal_Meyve

Üye
    Konu Sahibi
FULL OYUN VE FİLM DOLU 1.5 TB HARİCİ HDD
CİHAZIMINI ARŞİV AMAÇLI KULLANIYORUM. LAPTOP ALACAĞIM PARAYA İHTİYACIM OLDUĞU İÇİN SATIYORUM. İÇERİSİNDEKİ OYUN VE FİLM ARSİVİ FİYATA DAHİLDİR.. CİHAZ SORUNSUZ ÇALIŞMAKTADIR.

ALACAK KİŞİYE GÖNDERİLECEKLER

*1.5 TB HARİCİHARDDİSK

*AC ADAPTÖR

*USB KABLOSU

İÇERİSİNDE 500 TL Yİ GEÇİK BİLGİLER İLE BİRLİKTE YOLLANACAKTIR

FİYAT 250 TLDEN 200 TL YE DÜŞÜRÜLMÜŞTÜR.

Son düzenleme:

messevim

messevim

Üye
Ürününüzle ilgilenebilirim ama fiyatı biraz yukarıda tutmuştunuz. aynı ürünü arattım sahibinden de daha düşük fiyatlı ürünler de vardı. Biraz da içerik arşivine ücret biçmiş gibisiniz.

Tropikal_Meyve

Tropikal_Meyve

Üye
    Konu Sahibi
E dogal olarak arsive biraz fiyat bictik. Cihazin hic bir sorunu yoktur.

messevim

messevim

Üye
E dogal olarak arsive biraz fiyat bictik. Cihazin hic bir sorunu yoktur.

Siz: Film arşivini alacak arkadaşa hediye ediyorum demişsiniz. daha sonra da e doğla olarak arşive biraz fiyat biçtik diyorsunuz. birbirine iki zıt cümle.. :)

Tropikal_Meyve

Tropikal_Meyve

Üye
    Konu Sahibi
Orada 85 tane film var. Bilgisayarcıların 5 tl den sattığını düşünsek bile 425 tl yapar. Daha birde 250 oyun cabası. Sizce bu hediye degilde ne?

istisna97

istisna97

Üye
Kardeş filmler be mi bende film indiriyorum genelde 4gb oluyor

istisna97

istisna97

Üye
Pardon senin filmler hd mi

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Kardeş filmler be mi bende film indiriyorum genelde 4gb oluyor
dvd olarak indiriyorsun o zaman sen, rip lenmiş lerini indir 700 mb civarı, boşuna o kadar yer kaplamaz :D
Orada 85 tane film var. Bilgisayarcıların 5 tl den sattığını düşünsek bile 425 tl yapar. Daha birde 250 oyun cabası. Sizce bu hediye degilde ne?
Hacı naptın sen 5 tl ye film... 20 tl ye 1 aylık premium alır istediğin filmleri doldurursun içine, içeriğine para istiyebilirsin bu gayet normal ama en azından onunda fiyata dahil olduğunu belirtmelisin :oke:

istisna97

istisna97

Üye
Riplenmis dediklerin x264 mu yoksa baska mi veya xvid mi

Emrgncy

Emrgncy

Üye
avi formatlı...

istisna97

istisna97

Üye
Ben genelde mkv indiriyorum harici diski bağlayıp televizyondan hd izliyorum

Tropikal_Meyve

Tropikal_Meyve

Üye
    Konu Sahibi
1 tl ilsa bile ben o kadar para almiyorum arkadasim.
dvd olarak indiriyorsun o zaman sen, rip lenmiş lerini indir 700 mb civarı, boşuna o kadar yer kaplamaz :D
Hacı naptın sen 5 tl ye film... 20 tl ye 1 aylık premium alır istediğin filmleri doldurursun içine, içeriğine para istiyebilirsin bu gayet normal ama en azından onunda fiyata dahil olduğunu belirtmelisin :oke:

OnurErtas

OnurErtas

Üye
Kardes film dedigin nedir ki simdi hemen hemen herkesin evinde internet var aratırsın googleda izlersin olmadı indirirsin kimse atıyorum 150 liralık aleti içinde film varmış diye 200 liraya almaz. Yani benim görüşüm budur en azından

• Beğen
Tepkiler: sinan627
istisna97

istisna97

Üye
Internetten aramak yerine zamunda dan son hiz indirebilirsinz

Tropikal_Meyve

Tropikal_Meyve

Üye
    Konu Sahibi
Kardes film dedigin nedir ki simdi hemen hemen herkesin evinde internet var aratırsın googleda izlersin olmadı indirirsin kimse atıyorum 150 liralık aleti içinde film varmış diye 200 liraya almaz. Yani benim görüşüm budur en azından

sadece film değil oyun,program,müzik var. almak istemesse almaz. zorlamaya gerek yok. uğraşmak istemeyen alır cihazı. mesaj kirliliğine gerek yok.

OnurErtas

OnurErtas

Üye
Herkes bi öğrenmiş almak isteyen alır almak istemeyen almaz. Kardeşim saçma ilanlar açıyorsunuz, birde gelip burda bize laf yapıyorsunuz. o zaman bilgisayarcılar oyunları filmleri yüklesin harici diske, 150 liralık şeyi 200 e satsın. soran olursa ben harici diski değil filmleri sattım desin :) olmaz böyle bir şey

istisna97

istisna97

Üye
Ama filmler programlar son yi etkiliyir belkide kac kere interneti yavaslanmistir emek var yine

messevim

messevim

Üye
30 tl para bictim arsive o kadar da olsun artik. Bugun herkes hediye ediyorum dedigi seyleri gizlice fiyata dahil ediyor. ;)
öyleyse ilanda çık dobra dobra arşivede para biçtim az de. hediye ediyorum demene gerek yok.

Üst Alt