İos 7 Çıkış tarihi hakkında bilgisi olan

Sponsorlu Bağlantılar

AkiliBidik

AkiliBidik

Üye
    Konu Sahibi
İos 7 Çıkış tarihi hakkında bilgisi olan
İos 7 Çıkış tarihi hakkında bilgisi olan varmı bugün lansmanda açıklanır diyorlardı ben izleyemedim bilgisi olan ?

Scuderia.

Scuderia.

Üye
Lansmani izlemedim ama internetten edindigim bilgilerin coğu 18 eylul

MaxipmaN

Üye
18 eylülde türkiyeye gelmez değil mi

Joker.

Joker.

Üye
Bildğim üzere o dediğin olan Nokia cihazlarında oluyor diğer ülkelere erkek gelir Türkiyeye geç gelir filan bu yok yani iOS ta , çünkü iOS beta 1 yüklediysenin iOS BETA 2 yi direk yüklüyorsunuz

KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
18 eylül diye duydum

Joker.

Joker.

Üye
iOS ta yamuk yok :D 18 Eylülde tıpış tıpış gelecek :D

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
18 Eylül de hem Türkiye hemde diğer ülkeler için yayınlanacak. Güncellemeye iPhone 4sten sonraki tüm model sahipleri erişebilecek.

OnurErtas

OnurErtas

Üye
18 Eylül de hem Türkiye hemde diğer ülkeler için yayınlanacak. Güncellemeye iPhone 4sten sonraki tüm model sahipleri erişebilecek.
iP4 için güncelleme yok mu? Beta sürümü verilmişti onada?

aykutaktas_1989

Üye
Ip4 de ios7 guncellemesi alacak ama kirpilmis olarak alacak

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
İos 7 Müthiş Aynı Gökkuşağı Gibi :)

thezombie

Üye
18 eylülde geliyor fakat ben güncellemeyin derim neden derseniz , ios 7 , ios 6. Ve eski sürümlerdeki kadar stabil deil tahminimce. Çünkü ios 6 ipohone 4 te kasmazken 7 kasıyor. Birde ben 1 hafta önce 5 aldımda bu iphone 5c nin felan çıkmasıyla 5 in fiyatları 1000 tlye felan düşmez inşallah?

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
18 eylül

• Beğen
Tepkiler: AkiliBidik
Türe

Türe

Üye
18 eylülde geliyor fakat ben güncellemeyin derim neden derseniz , ios 7 , ios 6. Ve eski sürümlerdeki kadar stabil deil tahminimce. Çünkü ios 6 ipohone 4 te kasmazken 7 kasıyor. Birde ben 1 hafta önce 5 aldımda bu iphone 5c nin felan çıkmasıyla 5 in fiyatları 1000 tlye felan düşmez inşallah?
Yok ya. Max. 1600 1700 e düşer

Üst Alt