HD Widgets v3.10.2 [ANDROİD]

Sponsorlu Bağlantılar

1srsrmnyk1

1srsrmnyk1

Üye
    Konu Sahibi
HD Widgets v3.10.2 [ANDROİD]

• Beğen
Tepkiler: pileka57

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
yediği ram miktarı hakkında biraz bilgi verebilir misin eğer kullanıyorsan ?

FeLonieS

FeLonieS

Üye
Paylaşım için :tşk:

yediği ram miktarı hakkında biraz bilgi verebilir misin eğer kullanıyorsan ?
Hocam ben eski versiyonunu kullanmıştım bir kaç gün kullandığı ram yüzünden silmiştim yeni versiyonda nasıl bilemem değişir mi değişmez mi.

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Paylaşım için :tşk:

Hocam ben eski versiyonunu kullanmıştım bir kaç gün kullandığı ram yüzünden silmiştim yeni versiyonda nasıl bilemem değişir mi değişmez mi.

zaten bu en çok bilinen widget yada launcherlar hep çok ram yiyor :)

FeLonieS

FeLonieS

Üye
zaten bu en çok bilinen widget yada launcherlar hep çok ram yiyor :)
Evet hocam pek widget kullanan biri değilimdir meraktan indirip denemiştim. Seven arkadaşlar için çok seçenekleri var güzel ama ben ısınamadım. :)

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Evet hocam pek widget kullanan biri değilimdir meraktan indirip denemiştim. Seven arkadaşlar için çok seçenekleri var güzel ama ben ısınamadım. :)

Telefonumun kendi arayüzü çok ağır (Sense 4.0) ve bende Apex Launcher kullanmak zorunda kalıyorum çok stabil ve Sense den daha estetik.. Fakat Launcherlerin çoğu widget desteği sunmuyo :) yani ekranda en azından bi saat widgeti istiyorum :)

FeLonieS

FeLonieS

Üye
Htc 'nin arayüzü biraz ağır ve karmakarışık geliyor bana. Apex yerine Nova falan deneyin belki onlarda aradığınızı bulursunuz hocam. :)

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Htc 'nin arayüzü biraz ağır ve karmakarışık geliyor bana. Apex yerine Nova falan deneyin belki onlarda aradığınızı bulursunuz hocam. :)

aynısı :) Novadan geldim zaten Apexe :)) Sense 5.0 çok iyi optimize edildi ama benim tel. desteklemiyo :((

FeLonieS

FeLonieS

Üye
Sense 5.0 ı bilmiyorum valla :D o zaman Apex'e devam hocam :D

kenan_dkaya

kenan_dkaya

Üye
bu link ölmüş linki yenile bilirmiyiz

TFDamons

TFDamons

Üye
Tesekkurler