PİRANHA BUSİNESS 2 TAB 9.0

Sponsorlu Bağlantılar

baronet1905

baronet1905

Üye
    Konu Sahibi
PİRANHA BUSİNESS 2 TAB 9.0
Arkadaşlar böle tablet var Ayarlar>Geliştirici seçenekleri bölümünü kapattım geri açtım ordaki default işaretli olanları bilen söyliyebilir mi?

0MG90

0MG90

Üye
Fabrika ayarlarına geri alırsan normal seçenekler geri gelir.

• Beğen
Tepkiler: AkiliBidik
AkiliBidik

AkiliBidik

Üye
benim eski tabletimdi sonra gitti iyikide gitmiş :) İyi tabletti ya. Bu arada konuna gelince hiç bilmiyorum...
Fabrika ayarlarına geri alırsan normal seçenekler geri gelir.
Aynen

baronet1905

baronet1905

Üye
    Konu Sahibi
akıllıbıdık saol kardeş, OMG90 2 gunluk tablete yapılır mı bu ordaki seçenekleri işaretlicez işte bilen sölesin ne gerek var fabrika ayarlarına dönmeye...

0MG90

0MG90

Üye
akıllıbıdık saol kardeş, OMG90 2 gunluk tablete yapılır mı bu ordaki seçenekleri işaretlicez işte bilen sölesin ne gerek var fabrika ayarlarına dönmeye...

Ne olacak fabrika ayarlarına geri alsan normal ayarlar düzelecek işte.

baronet1905

baronet1905

Üye
    Konu Sahibi
sen kafamı buluyon fabrika ayarları bu bilgilerim siliniyor sadece buda değil

KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
ya sıfırlamak kötü bişey değil garanti dışı kalmaz cihazın
sen kafamı buluyon fabrika ayarları bu bilgilerim siliniyor sadece buda değil
öncelikle sana yardım etmek isteyen insanlara karşı uslubunu değiştir ve 2 günlük tablette ne kadar bilgin olabilir olsa bile yedekle sıfırla sonra geri yükle

baronet1905

baronet1905

Üye
    Konu Sahibi
ya sıfırlamak kötü bişey değil garanti dışı kalmaz cihazın
öncelikle sana yardım etmek isteyen insanlara karşı uslubunu değiştir ve 2 günlük tablette ne kadar bilgin olabilir olsa bile yedekle sıfırla sonra geri yükle
kardeş fabrika ayarlarına dönmeye hiç gerek yok orda 3-5 şey var hangileri işaretlencek onu sordum bilen biri varsa sölesin işaretliyeyim bunun için mi fabrika ayarlarına döneyim.?

KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
kardeş fabrika ayarlarına dönmeye hiç gerek yok orda 3-5 şey var hangileri işaretlencek onu sordum bilen biri varsa sölesin işaretliyeyim bunun için mi fabrika ayarlarına döneyim.?

benim tablette hepsi kapalı gayet stabil kullanıyorum

baronet1905

baronet1905

Üye
    Konu Sahibi
tamam kardeşim sağol yinede sorayım ben default işaretlileri biliyormusun ?kardeş bide wifi ararken kablosuz ağlar aranıyor... yazıyor hiç bişey aramıyo öle sürekli bulmuyo wifileri

KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
tamam kardeşim sağol yinede sorayım ben default işaretlileri biliyormusun ?kardeş bide wifi ararken kablosuz ağlar aranıyor... yazıyor hiç bişey aramıyo öle sürekli bulmuyo wifileri
Wps taraya tıklıyorsun seçeneklerden taraya tıkla

baronet1905

baronet1905

Üye
    Konu Sahibi
kardeş ben tableti tam bilmiyorumda sunun nasıl yapılcagınıda hayrına bi anlat yav nerden neye basim :(

KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
baronet1905

baronet1905

Üye
    Konu Sahibi
tmm saol