Utorrent yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

joker..

Üye
    Konu Sahibi
Utorrent yardım lütfen
arkadaşlar sorunum utorrentten bişi indirirken oyun açınca indirme hızım 0 a düşüyo oyunu kapatır kapatmaz hız yükseliyor oyun farketmiyo ne açarsam hız düşüyo.sorun hakkında fikri olan ve çözümü bilen biri yardımcı olursa sevinirim

Uhops

Uhops

Üye
Oyun online mi ?

Emrgncy

Emrgncy

Üye
:hmmm normalde torrent tüm interneti sömürür..

Uhops

Uhops

Üye
hayır online değil mesela gta 4 veya run açınca öyle oluyor.

Bende anlayamadım bende oyuna girince hızlanıyor. Veya alttayken hızlı masaüstüne aldığımda yavaşlama oluyor yani tam tersi :hmmm. Bu torrent olayını anlayamadım. Neden seederlara gerek duyuyoruz. Torrenti eklediğimiz zaman neden direk dosyayı son hız çekemiyoruz ki.

joker..

Üye
    Konu Sahibi

Bende anlayamadım bende oyuna girince hızlanıyor. Veya alttayken hızlı masaüstüne aldığımda yavaşlama oluyor yani tam tersi :hmmm. Bu torrent olayını anlayamadım. Neden seederlara gerek duyuyoruz. Torrenti eklediğimiz zaman neden direk dosyayı son hız çekemiyoruz ki.
oyuna girince hızlanması ilginç ve iyi birşey :) ama söylediğin sence de saçma değil mi bir dosyayı indirmek için bir kaynağın olması gerek düşünürsen sende anlarsın zaten

Uhops

Uhops

Üye
oyuna girince hızlanması ilginç ve iyi birşey :) ama söylediğin sence de saçma değil mi bir dosyayı indirmek için bir kaynağın olması gerek düşünürsen sende anlarsın zaten
Mesala turbobit. Tıkladığım an son hız iniyor.(50kb/s ama premuim olsam gene son hız olcak). Ama torrent başlatılıyor eşler aranıyor bağlanıyor iniyor falan diye baya bekletiyor ve seed edilmeyince çok yavaş iniyor.

Üst Alt