Tavsiye Pp25 kullanımı (jb'siz uygulama yükleme programı)

Sponsorlu Bağlantılar

Puck

Puck

Üye
25pp ve kuaiyong telefondaki garantiye etki ediyor mu ? yani garanti dışı kalabilir mi cihaz ?

wolfmen1818

wolfmen1818

Üye
25pp ve kuaiyong telefondaki garantiye etki ediyor mu ? yani garanti dışı kalabilir mi cihaz ?

Hayır hayır bu sadece başka birinin apple kimliğiyle indirilmiş gibi görünür hiçbir etkisi olmaz garantiye :)

wolfmen1818

wolfmen1818

Üye
PP25den indirdiğim uygulamaların ipaları yerel disk d downloads klasöründe tutuluyor.Ben bu klasörü silsem herhangi bir sorun yaratır mı ?

Bir daha yükleyemezsin ama 1 kere yükledim zaten kalmasına gerekyok dersen silebilirsin

Puck

Puck

Üye
Hayır hayır bu sadece başka birinin apple kimliğiyle indirilmiş gibi görünür hiçbir etkisi olmaz garantiye :)

Arkadaş öğrenmek istedide sordum :) ben kuaiyong kullanıyorum ona da önerdimde garanti konusunda düşünceliydi :)

• Beğen
Tepkiler: wolfmen1818
bycoo32

bycoo32

Üye
uygulanaın açılıp kapanması olayı cihazın appstore sinden bişey indirdiğinizden kaynaklanıyor.eğer appstoreden birşey yüklediyseniz cihazı pc ye bağlayın elle tutulan elmaya tılayıp sağ üst köşedeki maviye basın ilk sayfada anlatılıyor zaten

farukozcan34

Üye
İpad mini 6.1.3 yeni aldım pp25 yükledim indiriyorum oyunu ipadde gözükmüyo bilgisayarda uygulamanın yanında ''applicationVerificationFailed'' yazıyor oyunu yükleyemiyorun ne yapmam gerekiyor ?

wolfmen1818

wolfmen1818

Üye
İpad mini 6.1.3 yeni aldım pp25 yükledim indiriyorum oyunu ipadde gözükmüyo bilgisayarda uygulamanın yanında ''applicationVerificationFailed'' yazıyor oyunu yükleyemiyorun ne yapmam gerekiyor ?

25pp nin kendi sitesinden en güncelini indir düzeliyor

Puck

Puck

Üye
kuaiyong kullanın app storedan bir şeyler yükle güncelle yinede uygulamalar bozulmuyor 25pp ile uğraşmayın bu kadar :D

• Beğen
Tepkiler: wolfmen1818

farukozcan34

Üye
kuaiyong kullanın app storedan bir şeyler yükle güncelle yinede uygulamalar bozulmuyor 25pp ile uğraşmayın bu kadar :D
dediğin programı nerden yüklerim yardımcı olurmsun yeniyimde

farukozcan34

Üye
dediğin programı nasıl indircez yardım edermsin

farukozcan34

Üye
Puck kardeşim indirdim programı oyunu yüklüyorum yükleyince ne yapıcam

yeandab

Üye
arkadaşlar 25pp kurdum pc xp. istediğim ipalar iniyor fakat ıphone yüklemek için sağ taraftaki yeşil butonlar görünmüyor. 25pp çalışmak için itunese ihtiyaç duyuyor mu_? i tunesi kaldırırken 25 PP yi kapatmamı istedi.

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
    Konu Sahibi
xp olduğu için sorun çıkarmış olabilir.Ayrıca sen yine de itunes u silme.

Tuna-TR

Tuna-TR

Üye
Tam anlamadım ilk baş ne yapacağız telefonu USB ile pc ye taktıktan sonra pp25 i açsam çalışır mı yoksa itunesi falan da yüklemem lazımmı ?

0MG90

0MG90

Üye
Yararlı bi konu. Benim için öyle oldu. Teşekkürler..

demduam

demduam

Üye
çok teşekkür ederim

rockboy22

Üye
Ya bir sorum var ben ipadi pc ye bağlanınca otomatik itunes açılıyor arkadaş demiş uygulama oyun attıktan sonra sakın telefon pcye bağlıyken itunes açma diye e benimki otomatik açılcak şimdi ne yapmam lazım????

Edit:Ha bide hani demişsinya uygulamadan atarsa mavi butona basın falan bende orada mavi buton yerine kırmızı bildirimli bir hata yazıyor tıklayınca program donuyor.

Tuna-TR

Tuna-TR

Üye
asphalt 8 i yüklesem bi sorun olur mu program güvenilir mi telefon babama ait oldugu içn telefona bir şey olur diye korkuyorum

• Beğen
Tepkiler: AkiliBidik
WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
    Konu Sahibi
Ya bir sorum var ben ipadi pc ye bağlanınca otomatik itunes açılıyor arkadaş demiş uygulama oyun attıktan sonra sakın telefon pcye bağlıyken itunes açma diye e benimki otomatik açılcak şimdi ne yapmam lazım????

Edit:Ha bide hani demişsinya uygulamadan atarsa mavi butona basın falan bende orada mavi buton yerine kırmızı bildirimli bir hata yazıyor tıklayınca program donuyor.

Cevabı özel mesajda verdim.

- - - Eklendi - - -

asphalt 8 i yüklesem bi sorun olur mu program güvenilir mi telefon babama ait oldugu içn telefona bir şey olur diye korkuyorum
Hiçbir zararı yok kardeşim.Rahatlıkla yükleyebilirsin.

Üst Alt