Haluk. Danışma Hattı.

Sponsorlu Bağlantılar

Baranbaris

Baranbaris

Üye

Adres bilmiyorum fakat O bölgelerde turkcell, vodafone, avea bayilerinde rahatlıkla bulabilirsiniz :oke:

Bizim burdaki turkcelle yarin siyah geliyomus on siparisliler varmis eger kalirsa bana ayircak sinirli sayida geliyomus.

• Beğen
Tepkiler: Haluk.
zombaka

zombaka

Üye
armudun iyisini neden ayılar yer

Baranbaris

Baranbaris

Üye

Babam neden bendeki Dandik Turkcell T20 yi General Mobile Discoveryle esdeger gorup ayirttigim halde o telefonu bana almiyo ?
Gecen gun almadi yemin ederim kirildim ona karsi onun yaninda discovery almak icin calistim o da para veriyodu ama birakmiyo :(:mad::banghead:

• Beğen
Tepkiler: serseri18_15
Haluk.

Haluk.

Üye
    Konu Sahibi
Babam neden bendeki Dandik Turkcell T20 yi General Mobile Discoveryle esdeger gorup ayirttigim halde o telefonu bana almiyo ?
Gecen gun almadi yemin ederim kirildim ona karsi onun yaninda discovery almak icin calistim o da para veriyodu ama birakmiyo :(:mad::banghead:

Babanı yüz yüze göremedim. Nerden bileyim ki?

• Beğen
Tepkiler: Sefa.
222112

222112

Üye
Dünya neden adaletsiz?

MrAragornn

Kapalı Hesap
Otobüs hareket ederken zıplarsak ne olur?

222112

222112

Üye

Müslüman olmayan, İçinde acıma, Merhamet duygusu olmayan varlıklar'dan bolca olduğu için.

Çok doğru teşekkürler.

- - - Eklendi - - -

Abi bi sorum daha olacak eğer bir sınavdan istediğin şekilde sonuç alamazsan ne yapardın?

Haluk.

Haluk.

Üye
    Konu Sahibi

Çok doğru teşekkürler.

- - - Eklendi - - -

Abi bi sorum daha olacak eğer bir sınavdan istediğin şekilde sonuç alamazsan ne yapardın?

Eger bir daha girebiliyosam sinava tekrar calisr girerdim.

codblackops2

codblackops2

Üye
danış-ma hattı diye konu açıp neden danışmamızı istiyorsun sana?? :D

• Beğen
Akıncı

Akıncı

Üye
ergen nedir?

• Beğen
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
haluk hem danışma diyorsun sonrada danışabilirsiniz diyorsun bizimle dalga mı geçiyorsun?? :ehe

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve Haluk.

Üst Alt