Galaxy S4/Note 2/İphone Kore/Dubai malları

Sponsorlu Bağlantılar

recepofm

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S4/Note 2/İphone Kore/Dubai malları
Sahibinden .com da note 2, s4 ,iphone 5 300-450 tl arasi degisen fiyatlarla satiyorlar. ilanlar güvenilir gelmedi bana.

Arkdaslar bugünlerde piyasada dolaşan bu cihazlar hakkında detayli bilgisi olan varsa paylaşabilir mi

yavuzbey07

yavuzbey07

Üye
replikadır bu cihazlar genelde 1gb ram olarak gözüküp 256 ram olduğu yazılım değiştiğinde görülmektedir pek tavsiye etmem ama bazı replikalar gerçekten iyidir bkz:HDC

Metin137

Metin137

Üye
ama hepsi replika değil burda s4ler 600 ve dubai mali gerçeğinden hiçbir farkı yok sadece imei kaydı yok onuda adam yapıyor zaten kendim arkadaşıma galaxy mini aldık 200e hiçbir farkı yok sadece spot yani

recepofm

Üye
    Konu Sahibi
replikadır bu cihazlar genelde 1gb ram olarak gözüküp 256 ram olduğu yazılım değiştiğinde görülmektedir pek tavsiye etmem ama bazı replikalar gerçekten iyidir bkz:HDC

HDC nedir anlamadım

- - - Eklendi - - -

ama hepsi replika değil burda s4ler 600 ve dubai mali gerçeğinden hiçbir farkı yok sadece imei kaydı yok onuda adam yapıyor zaten kendim arkadaşıma galaxy mini aldık 200e hiçbir farkı yok sadece spot yani

Nerede satılıyor adres alabilirmiyim.

maskedboy

maskedboy

Üye
arkadaşlar sazanmısınız ?? niye böyle şeylere inanıyorsunuz sakın replika dubai kore ve tayvan malları almayın eğer ucuza istiyorsanız ya amerikadan felan getirtin yada gümrükte bir tanıdığınız felan varsa öyle alın kısaca orijinal alın paranıza yakın o cihazlar sizi 6 ay bile götürmez

recepofm

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar sazanmısınız ?? niye böyle şeylere inanıyorsunuz sakın replika dubai kore ve tayvan malları almayın eğer ucuza istiyorsanız ya amerikadan felan getirtin yada gümrükte bir tanıdığınız felan varsa öyle alın kısaca orijinal alın paranıza yakın o cihazlar sizi 6 ay bile götürmez

Gümrük malı ve ya amerikadan getireceğimiz cihazların fiyatları ne kadardır

yavuzbey07

yavuzbey07

Üye
hocam kutunuz dolu hdc
bu cihazlar hdc marka gibi birşey

hasankaratas1

hasankaratas1

Üye
Arkadaşlar Yani Kalitelerini Merak edenler için yazıyorum ve aşağıda birde telefonların, kendi yüklediğim hem dış hemde ekran resimlerini paylaşıyorum, fikir sahibi olursunuz. önce özelliklerini ve kalitelerini yazıyorum,

Samsung Galaxy S4 ( Android 4.2.2 ) Made by SAMSUNG. Dört Çekirdek, ( Quard Core ) 8mp. Arka
Kamera, 2gb Ram, 5'' Ekran 10gb Dahili Hafıza Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. Air Gesture ( El
temassız Hava Sensörü, Yüz Tanıma Ekran Kilidi ) ---- ( 380 TL ) 1. Kalite

Samsung Galaxy S4 ( Android 4.2.2 ) KORE. Çift Çekirdek, ( Dual Core ) 8mp. Arka Kamera, 2gb
Ram, 2gb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. ---- ( 340 TL ) 2. Kalite

Samsung Galaxy S4 MINI ( Android 4.2.2 ) Made by SAMSUNG. Çift Çekirdek, 8mp. Arka Kamera, 2gb
Ram, 4,3'' Ekran, 10gb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. Air Gesture ( El temassız Hava
Sensörü, Yüz Tanıma Ekran Kilidi ) ---- ( 320 TL ) 1. Kalite

Samsung S4 MİNİ KORE ( Android 4.1.9 ) 512 MB Ram 1GB Dahili Hafıza, Çift Çekirdek ( Dual Core
) 5 mp Arka Kamera ( Bu S4 mini Serisinde El sensörü Yok ) ( 250 TL ) 2. Kalite

Samsung Galaxy S3 ( ANDROID 4.1.9 ) VIETNAM. Çift Çekirdek, 5mp. Arka Kamera, 512mb Ram, 500mb
Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera, Yüz Tanıma Ekran Kilidi vs. ---- ( 390 TL ) 1. Kalite

Samsung Galaxy S3 ( ANDROID 4.1.9 ) KORE. Çift Çekirdek, 5mp. Arka Kamera, 512mb Ram, 500mb
Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps Ön Kamera vs. ---- ( 340 TL ) 2. Kalite

Samsung Galaxy Note 3 ( Quard Core ) 4 Çekirdek 16GB Dahili Hafıza, 2GB Ram, 1.5Ghz, Yüz Tanıma
Hareket Sensörü, Akıllı Video Göz Sensörü, El Temassız Sensörleri, 8 megapixel Arka Kemara, Ön
Kamera, 5,7 inc Ekran, Taşınabilir Modem ( Yanındaki Arkadaşlarına Kendi Hattından Kablosuz
Olarak İnternet Verebilme ) GPS, Wı-Fı --- ( 420 TL ) 1. Kalite

Samsung Galaxy Note 3 Mini ( Dual Core ) Çift Çekirdek 8GB Dahili Hafıza, 1GB Ram,Yüz Tanıma
Hareket Sensörü,Taşınabilir Modem ( 340 TL ) 1. Kalite

Resim Link'im

soru sormak isteyen olursa bu Orjınal Samsungların Dokunmatik camları, iç Ekranları veya Replika Telefonların Dış Dokunmatikleri veya iç Ekranı ve Diğer Telefon Parçaları içinde arayabilirsiniz. Telefon ve adres bilgilerim dosyanın içerisindedir ama yinede belirteyim.

Telefonlar Kapalı kutularında ve Aksesuarları ile gelir. kargo ücreti bana ait olup, kapıda ödeme ve ürün kontrol edilebilirli gönderiyorum yani cihazı açıp, kontrol eder öyle teslim alırsınız.
Dediğim gibi soru sormak isterseniz çekinmeden arayabilirsiniz.

iyi günler

Hasan
0506 854 52 43
[email protected]Arkadaşlar Replika Cihazlar Kalite Kalite ve 1. Kaliteleri Gerçekten Güzel. Mesala S5 Veya Note3 veya S4 Birinci Kalite Hem Performans Hemde Telefon Kalitesi Bakımından Kullanıcısını Fazlası ile Memnun Ediyor. Şimdide S5 ve Note3 Resimlerimi Paylaşıyorum ve Kalitelerini Yazıyorum

Samsung Galaxy - S5 - - ( QUARD Core ) 4+2 Octa Core ve Samsung Exynos 2.6 GHz ve 3000 Mhz işlemci Hızı, Android 4.4.2'dir. Ekranı 5.1 ınc ve HD ses çıkışlıdır. 1.5GB Ram var ama 3gb Ram Gösterir. Düşünürsek Face 38Mb'lık yere sahip, Viber 19MB WhatsApp 22MB ve birçok uygulama yükleyebilirsiniz. Yani Diyeceğim Ram Kapasitesi Güzel.
8Mp Kamera ve hemen Altında yardımcı 2. Kamerası var, Parlak Flashlı 1080x1920 Pixel Ekran Çözünürlüğü, Navigasyon, GPS, Wı-fi vs. 3200 Miliamper Batarya Depolama Kapasiteli. Parmak izi Okuma ve Sesli Konuşma Ekran Kilidi Dahil 8 Farklı Şifre Seçeneği var.
Her Yöne El temassız Ekran Sönsörleri, Video Sensörleri, Akıllı Ekran Kaydırma ( Unutmadan Jelly Bean değil bir Tık üstü KitKat Android Versiyonludur ) Menüde Çoklu Pencere açma ve Rehberinizde ismi olmayan ama Gelen Aramalarda Kimin aradığını ismine Kadar Görebilirsiniz. ve Bu Modelde Surround Müzik Dinleme Keyfini birde böyle Yaşayın. Yazmadan Sesli olarak yani Konuşarak Komut Verme imkanı ile, Sizi Çok çok memnun edebililecek bir telefondur Galaxy S5. Aksesuarlarınıda Orjınal Gönderiyorumki Telefonunuza Hakkını verin ---- ( 480 TL ) 1. Kalite ( Kesinlikle Tavsiyemdir )

Samsung Galaxy - S5 - - ( Dual Core ) Çift Çekirdek ( işlemci Hızlarını ve MTK'mı Exynos'mu daha Test edemedim ) HD ses çıkışlı 1GB Ram Gösterir ve tam'da 1 GB Ram var. 8Mp Kamera ve bu Seriminde Arka Kamerasının hemen Altında yardımcı 2. Kamera var 1080x1920 Pixel Ekran Çözünürlüğü,
Her Yöne El temassız Ekran Sönsörleri, Video Sensörleri, Akıllı Ekran Kaydırma ) ---- ( 430 TL ) Bunada 2. Kalite Yazamıyorum :))

Samsung Galaxy Note 3 ( QUARD Core ) DÖRT Çekirdek Android 4.4. 16GB Dahili Hafıza, 1.5 GB Ram vardır ama 2GB Ram Gösterir, Yüz Tanıma
Hareket Sensörü, Akıllı Video Göz Sensörü, El Temassız Sensörleri, 5 megapixel Arka Kemara, Ön
Kamera, 5,7 inc Ekran, Kalem, Bas Konuş Kulaklığı, 3200mAH Batarya Kapasitesi Taşınabilir Modem, 1080x1920 Pixel Ekran Çözünürlüğü ( Kendi Hattından Diğer Telefonlara Kablosuz Olarak İnternet Verebilme ) GPS, Wı-Fı --- ( 480 TL ) 1. Kalite ( Akseuarları 1 Adet Yedek Batarya 3200 miliAmper, S-Pen Kalemi, Orjınal Bas-Konuş Kulaklığı, Orjınal Şarj Cihazı ve Usb Data Kablosu, Ekran Film'i ) ( Bu'da Tavsiyemdir )

Samsung Galaxy Note 3 ( Dual Core ) Çift Çekirdek Android 4.4. 16GB Dahili Hafıza, 2GB Ram gösterir ama 512MB Ram'lidir. Yüz Tanıma Hareket Sensörü, Akıllı Video Göz Sensörü, El Temassız Sensörleri, 5 megapixel Arka Kemara, Ön Kamera, 5,5 inc Ekran, Kalem, Bas Konuş Kulaklığı, 3200mAH Batarya Kapasitesi, Taşınabilir Modem( Kendi Hattından Diğer Telefonlara Kablosuz Olarak İnternet Verebilme ) GPS, Wı-Fı --- ( 380 TL ) 2. Kalite

Resimlerini İnceler ve Bana Sormak istediğiniz Sorular için Bilgi Verirsiniz

Hasan
0506 854 52 43
[email protected]Bu arada Orjınal Spot Telefonlarımızda Mevcut. Mesela Samsung Galaxy ACE 2 450 TL gibi. isteyen fiyat sormak için Bana ulaşabilir

Üst Alt