300-500 TL Civarı 2. El En İyi Telefon Varmı Acaba Varsa Hangileridir

Sponsorlu Bağlantılar

hackerimlan

Üye
    Konu Sahibi
300-500 TL Civarı 2. El En İyi Telefon Varmı Acaba Varsa Hangileridir
300-500 TL Civarı 2. El En İyi Telefon Varmı Acaba Varsa Hangileridir Bulamazsınız Falan Demiyin Bütn Mağzaları Gezerim Genede Bulurum :D ;)

Metin137

Metin137

Üye
galaxy mini 2 olabilir

ceyhuncu

Üye
Ben 3 aylık 21 ay garantisi olan ace 2 aldım 550 tl ye canavar gibi tel ram işlemci bakımından alıcaksan en kötü ace 2 al derim.

restmod

restmod

Üye
Motorola atrix ve ya galaxy s bakabilirsin

hackerimlan

Üye
    Konu Sahibi
Ben 3 aylık 21 ay garantisi olan ace 2 aldım 550 tl ye canavar gibi tel ram işlemci bakımından alıcaksan en kötü ace 2 al derim.

Peki boy ve enleri kaç cm hiç görmedim ama duydum ?

Symbian Modder

Üye
kardeş bended 603 vardı wave ile takasa girdim (s8500) tek çekirdek 1 ghz'den 1.2'ye aşırttım android 4.2.1 kurulu falan.hd de açıyo yardırıyorum :D temiz bulursan şiddetle öneririrm :D

skywalker06

skywalker06

Üye
En güzel 2.el galaxy ace 2 al o parayla eğer sıfır telefon istiyorsan galaxy mini 2 veya sony xperia tipo alabilirsin

Pckopat*

Pckopat*

Üye
galaxy wonder aldım 13 aylık garantili 500 liraya kutulu garantili jelatinli sıfır gibi teldi. 1.2 ghz işlemciyle tek geçerim :)

bargnes

bargnes

Üye
Ace 2 3 aylik 700 tl tertemiz cihaz ekran koruma jilatini gizik dahi yok faturasiyla beraber iki adet faturali ilk aldigim beyazdi ikinci gun dervise verdim siyahiyla degisti onada ayri fatura degisim icin cikti hicbir sikinti yoktur 4.1.2jb guncellenmistir.

chatluck07

Üye
Ace 2 3 aylik 700 tl tertemiz cihaz ekran koruma jilatini gizik dahi yok faturasiyla beraber iki adet faturali ilk aldigim beyazdi ikinci gun dervise verdim siyahiyla degisti onada ayri fatura degisim icin cikti hicbir sikinti yoktur 4.1.2jb guncellenmistir.

O fiyata zaten sıfır alır adam sen neyin derdindesin?

hurol1

Üye

Telefonun sıfırı o kadar

Febris

Febris

Üye
500 tl ye Htc sensation bakabilirsin ama zor bulman 600 falan onlarda

sinanadsoy

Üye
Reklamda gordum vodafone smart mini var 300tl civarlarinda android son surum 1ghz islemci 3,5 ekran felan

ZeuSParatoR

ZeuSParatoR

Üye
Sen bakma sinanadsoy a vodafone telefon mu alınır ikinci el s3mini al yasa

restmod

restmod

Üye
Konu hortlamis adam telefonu almis eskitmistir bile :)

sawbaba54

sawbaba54

Üye
galaxy wonder , galaxy young , galaxy ace 2 , galaxy s3 mini , kısacası galaxy s serilerinden birini alabilirsin