Rap dinleyen var mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

ismail

ismail

Üye
O erman ender değilki

- - - Eklendi - - -

erman mı iyi ender mi :hmmm

Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

İnşallah Hidra'yı dissler.
Senin Hidra'ya ne garezin var yahu :ehe bırakın fanboyluğu herkesi dinle Norm'da çok iyi Hidra'da.Eğer bir dissleşme olursa güzel bir kapışma izlemiş oluruz bu kadar büyütmeyin yani.

Metin MF

Metin MF

Üye

Senin Hidra'ya ne garezin var yahu :ehe bırakın fanboyluğu herkesi dinle Norm'da çok iyi Hidra'da.Eğer bir dissleşme olursa güzel bir kapışma izlemiş oluruz bu kadar büyütmeyin yani.

Twitter'dan sataştı Norm'a, prim kaynağı arıyor.

ismail

ismail

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Joker
Metin MF

Metin MF

Üye
Hala primci diyorsun Metin.Bir kaç gün önce kimin primci olduğunu gayet açık bir şekilde gördük.

Hiç beklemediğim adamlar Sagoyu savundu esrar olayında. Ados, Sansar Salvo... Dr.Fuchs bile geçmiş olsun diye tweet attı.

- - - Eklendi - - -

Grogi adi çıktı. Nankör herif o adam sana imkan sağladı.

• Beğen
Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

Hiç beklemediğim adamlar Sagoyu savundu esrar olayında. Ados, Sansar Salvo... Dr.Fuchs bile geçmiş olsun diye tweet attı.
İşte anlatmaya çalışıtığımda bu.İnsanları tanımadan ne olduğunu bilmeden damgalamak yanlış diyorum ben.

Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Metin MF

Metin MF

Üye

Hiçbiri, bir Fuchs olamadılar.

• Beğen
ismail

ismail

Üye
Evet 2 kişi biri erman biri ender :) enderin gelmesi doğal çünkü ermandan daha fazla tanındı :)

Ben şey duyduydum biri söz yazıyomuş biri okuyomuş sonra kavga etmişler ikiside kendi yoluna

• Beğen
Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

Ben şey duyduydum biri söz yazıyomuş biri okuyomuş sonra kavga etmişler ikiside kendi yoluna
Yanlış duymuşsun. :) ayrılma falan söz konusu değil erman askere gittiği için bırakmıştı doğru hatırlıyorsam.Ama şuan tekrar dönüyorlar :)

ismail

ismail

Üye
Yanlış duymuşsun. :) ayrılma falan söz konusu değil erman askere gittiği için bırakmıştı doğru hatırlıyorsam.Ama şuan tekrar dönüyorlar :)

Güzel o zaman :D kavga olmasın :)

Metin MF

Metin MF

Üye
Aynen kavga yok :D bu aralar en çok üzüldüğüm ayrılık Joker Allame oldu :(

Kafana yakışmamış kanka rapçi beresi
50 tane daha ...................

- - - Eklendi - - -

Fena oturttu ama lafı Allame