Turkcell maxiPLUS 5 için Offline FM Radyo

Sponsorlu Bağlantılar

buroplus

buroplus

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell maxiPLUS 5 için Offline FM Radyo
Turkcell maxiPLUS 5 için offline (internetsiz) FM RAdyo Kullanmak isteyenler göz atsnlar :) Servisuygulamasnı kendim yazdım ve bu uygulamayı kendimde kullanıyorum videosu bu
[video=youtube;TBQFrXULz2s]http://www.youtube.com/watch?v=TBQFrXULz2s[/video]
alternatif indrme için

• Beğen
Tepkiler: aydoslu1 ve Buğra

ssinko

Üye
maxiplus5 kullanıyorum internetsiz radyo bulamıyordum çalışmanı gördüğümde çok sevinmiştim fakat arkadaşım linkte verdiğin dosyalardan (fm radyo uygulaması) ve (zip olarak indirmek için ) linkleri kırık dosya bulunamadı uyarısı veriyor otomatik kurulum uygulamasıda kurulum bitti diyor fakat görünür hiç birşey yok FAKE GİBİ GELDİ BANA.BÖYLE BİR UYGULAMA BULDUM DİYE SEVİNMİŞTİM UMARIM EKSİKLERİ GİDERİR VE DUA MI ALIRSIN YADA YALANCILAR KERVANINA KATILIRSIN

Myking1810

Myking1810

Üye
şuan yükledim emeğine sağlık çok güzel çalışıyo bunun android ses uygulamaları bölümünde olması lazım

buroplus

buroplus

Üye
    Konu Sahibi
maxiplus5 kullanıyorum internetsiz radyo bulamıyordum çalışmanı gördüğümde çok sevinmiştim fakat arkadaşım linkte verdiğin dosyalardan (fm radyo uygulaması) ve (zip olarak indirmek için ) linkleri kırık dosya bulunamadı uyarısı veriyor otomatik kurulum uygulamasıda kurulum bitti diyor fakat görünür hiç birşey yok FAKE GİBİ GELDİ BANA.BÖYLE BİR UYGULAMA BULDUM DİYE SEVİNMİŞTİM UMARIM EKSİKLERİ GİDERİR VE DUA MI ALIRSIN YADA YALANCILAR KERVANINA KATILIRSIN
Evet link kırıktı linki yeniledim yine bu adresten zip dosyasını indirebilirsin otomatik kurulum uygulaması USB hata ayıklaması ve Uyak kal seçeneği açıkken çalışıyor.

- - - Eklendi - - -

şuan yükledim emeğine sağlık çok güzel çalışıyo bunun android ses uygulamaları bölümünde olması lazım
Teşekkürler güle güle kullanın yöneticilere mesaj yolluyorum hemen

• Beğen
Tepkiler: aydoslu1

aydoslu1

Üye
Maalesef FM Radyo durdu. Mesajı çıkıyor ne yapmam lazım yardımcı olabilirmisiniz lütfen

porca

Üye
uygulama için teşekkürler

Üst Alt