Lg Nexus 4 4.2.2 jb bootloader kilit açma root, costum recovery ve costum rom yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

mesutcoban

mesutcoban

Üye
    Konu Sahibi
Lg Nexus 4 4.2.2 jb bootloader kilit açma root, costum recovery ve costum rom yükleme
size gerekli indirme linkleri verdikten sonra videoda yapılması gerekenler anlatılıyor hayırlı olsun herkese :)
[video=youtube;AtaSK24qczY]http://www.youtube.com/watch?v=AtaSK24qczY&feature=youtu.be[/video]

indirme linkleri :
1-usb_driver
2-Nexus root toolkit 1.6.3
3-[Release] JB-MR1 Build 5 AOKP
4-Google Apps package

• Beğen
Tepkiler: Şehriyar

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Anlatım için teşekkürler :)
Yalnız videonun son kısımlarında telefondan işlem yaparken ayna mı kullandınız? Pek seçemedim de yazıları bir terslik var sanki :D

• Beğen
Tepkiler: mesutcoban
mesutcoban

mesutcoban

Üye
    Konu Sahibi
Anlatım için teşekkürler :)
Yalnız videonun son kısımlarında telefondan işlem yaparken ayna mı kullandınız? Pek seçemedim de yazıları bir terslik var sanki :D
onu web cam la cektim ama ters cıkmıs yazılar ama söylüyordum tıklanması gereken yerleri :)

Deamon77

Üye
güncelleme geldinmi sıkıntı olurmu keşke root kaldırmayıda kısaca anlatsaydın :hmmm

mesutcoban

mesutcoban

Üye
    Konu Sahibi
evet güncelleme yapamazsın ama orjinaline geri dönüş yapmak çok kolay stock romdan yükleyeblirsin bu adresten nexus 4 stock romunu indirebilirsin
birde boodloader kilidini kapatman lazım onuda OEM locktan yapabilirsin

- - - Eklendi - - -

güncelleme geldinmi sıkıntı olurmu keşke root kaldırmayıda kısaca anlatsaydın :hmmm
evet güncelleme yapamazsın ama orjinaline geri dönüş yapmak çok kolay stock romdan yükleyeblirsin bu adresten nexus 4 stock romunu indirebilirsin
birde boodloader kilidini kapatman lazım onuda OEM locktan yapabilirsin

master_s

master_s

Üye
teşekkürler geri dönüşü de detaylı anlatırsan sevinirim.

orhanbora

Üye
merhaba hocam su orjinal rom a nasıl geri donulur detaylı anlatabılırmısın donduremıyorum hata yapmamam lazım simdiden cok sagol

skream88

Üye
usb direve linki kırık
ve rottan geri dönüşüde ayrıntılı bir şekilde koyarsanaız sevinirim

zaferozkan

zaferozkan

Üye
size gerekli indirme linkleri verdikten sonra videoda yapılması gerekenler anlatılıyor hayırlı olsun herkese :)
[video=youtube;AtaSK24qczY]http://www.youtube.com/watch?v=AtaSK24qczY&feature=youtu.be[/video]

indirme linkleri :
1-usb_driver

link ölmüş diğerlerini indirdim. yenileyebilirmisin. üc aydan fazladır oldu alalı kısmet ise sayende yapacağız.

- - - Eklendi - - -

indiren biri şu birinci link i paylaşabilir mi? acil :)

u7110

u7110

Üye
teşekkürler hocam,bide bu işlemle telefon ne gibi özellikler kazanacak ek olarak açıklayabilirmisiniz,henüz konulara yabancıyımda,selamlar

zaferozkan

zaferozkan

Üye
İndirdin mi tesekkur ediyorsun birinci link olu ama arkadaş ugramiyor foruma galiba :)

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Bu arada bunu indiren cihaz sahibi arkadasim yok mu herkes rootsuz mu kullaniyor.

selimakyazi61

selimakyazi61

Üye
arkadaşlar ben bu konuyla ilgili bir video ve anlatım hazırlıyorum inşallah size yardımcı olurum açıklama ve video hazırlıyorum en yakın zamanda siteye eklicem

Üst Alt