Nokia 5230 Simple Belle C6 V42 Rm-588 51.6.002

Sponsorlu Bağlantılar

HAM ZA

HAM ZA

Üye
ben 5800 ı bıraktım yapılan modlamara bak :) 5230 için cidden guzel olmuş ram değeri ne kadar?

musti843

musti843

Üye
Batarya ikonları modla mı kaldırıldı fw'den ?

musti843

musti843

Üye
Ben geri getirmek istiyorum ne yapmalıyım

ersdfqweasdzx

ersdfqweasdzx

Üye
    Konu Sahibi
hikmet366

hikmet366

Üye
özele bakarmısın acil

silentattack

silentattack

Üye
eline emeğine sağlık ilk defa linki sağlam güzel bi 5230 cfw si görüyorum gerçekten teşekkürler :aha::alkis :tşk:

- - - Eklendi - - -

Nokia Cooker indir forumdan bunu rofsa salla :) bide tema değiştirmen gerekecek
bu dediğini yaptım ancak olmadı ? ayrıca nfe ile de denedim paketlemedi bile başka cfw leri paketliyo. cookerla verdiğin tema klasörünü de rofs2 ye modladım tık yok :D

beatboxqwe

Üye
Abi 5800 için düzenler misin ben gerekirse test ederim

- - - Eklendi - - -

Neyse abi ya boşver uğraşma

killalee

killalee

Üye
Kısaca birşey yazayım. cwf oldukça vasat.Hatta berbat ve ötesi diyebilirim. Hızlı olan telefonum nerdeyse çöktü.görüntüler olmamış.belle topbarı yüklediğim halde çalıştırmıyor.telefon 5230. eğer yükleyecek olan varsa TCK dan şaşmayın derim.Bu cfw yi yükledim ve pişmanım.Hemen TCK yı bulup tekrar flashlamak istiyorum.Siniriden kuduruyorum şu an. :vur:sinir

xxcbxx

Üye
s.a kardeşim Nokia 5230 Simple Belle C6 V42 Rm-588 51.6.002 nasıl kuaracğım hakkında bilgi verirmisin anlamadımda

sena5135

sena5135

Üye
bu telefona olurmu? olmazsa ne yapmam lazım yapabilmek için

æziz

Üye
bu cfw yi yüklediktn sonra tel ışığı kendi kendine açılıyor ve kapanmıyr. ekrann üst sol köşede akncapserver yazıyor. Ekran açık kaldığı için şarj sorunu yaşıyorum. Bi çözümü var mıdır

Üst Alt