Biyokinezi (göz rengi değiştirme)

Sponsorlu Bağlantılar

Metin137

Metin137

Üye
acaba saç rengi de değişir mı

- - - Eklendi - - -

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Goz rengimle ilgili takintim yok gorebildigim icin sukrediyorum ve mutluyum deneyeceklere kolay gelsin

- - - Eklendi - - -

Goz rengimle ilgili takintim yok gorebildigim icin sukrediyorum ve mutluyum deneyeceklere kolay gelsin

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Gözlerimizi açıyoruz ve hoop ne görüyoruz?? Neyse akşam akşam yazmayayım :D :D Konu için teşekkürler yaz tatilinde astral seyahat göz rengi değiştirme vs hepsini deneyeceğim İnşallah.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

saç rengi de oluyor. Ama ama ben bir sarı yapamadım. O yüzden oksijen suyu sürdüm.

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
ben 18 yasindayim bunu aksam yatmadan denicem ama isigi acik mi birakayim kapatayım mı biraz ürktüm :D açık kalsa bi sorun olurmu yoksa oda çok karanlık mı olmalı

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
ben 18 yasindayim bunu aksam yatmadan denicem ama isigi acik mi birakayim kapatayım mı biraz ürktüm :D açık kalsa bi sorun olurmu yoksa oda çok karanlık mı olmalı

sen nasıl iyi odaklanıyorsan istediğin gibi yap. Hatta ışık açık olup gözünü kapatınca gözünde daha renkli şekiller gördüğün için daha etkili olabilir diyeceğim hani birinci taktikte yazmıştım ya. Ama ondan sonra uyuman lazım ışık açık uyuma.

• Beğen
Buraxlive

Buraxlive

Üye
Forumdaki bütün üyeleri renkli gözmü yapcaksın :D

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
Tamam şuan ışık kapalı telefondan yazıyom tel ışığı gözümü rahatsız etti gözümü kapatınca şekiller gelecek hayal ederim ya uykuya dalarsam yarıda kesilmesin başarısız olmasın ?

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Tamam şuan ışık kapalı telefondan yazıyom tel ışığı gözümü rahatsız etti gözümü kapatınca şekiller gelecek hayal ederim ya uykuya dalarsam yarıda kesilmesin başarısız olmasın ?

ben kaç gündür yapıyorum bazen uykuya dalıyorum. Ama başarısız olmazsın ama olursanda birşey kaybetmezsin bir gün fazla yaparsın. Ama uykudan önce bir kotu problem var hani,astral seyahat yapmaya çalışınca uykuya dalarsın da bu öyle bir şey değil sadece odaklanacaksın. O yüzden uyumamaya çalış. Ben bugün mesela yarıda uyumuşum :)

not: renkli göz herkesin hakkı,

• Beğen

dj-betaniye

Üye
ya hic goremezsem

kerem28yuksel

Üye
yaa benım gozler mavı

sacların yanı hafıf sarı bıraz daha sararsa daha guzel olucek

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
İnsan beyninin sınırları çok geniş ancak insanın beyni bunu anlamakta zorlanıyor ve ya anlamak istemiyor bunlar gerçek.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve tguzel7
BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
yaa benım gozler mavı

sacların yanı hafıf sarı bıraz daha sararsa daha guzel olucek

oksijen suyu sur. Benimde hafif sarıydı surdum gerçekten çok etki ediyor.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
aleranol

aleranol

Üye
O değilde bozuk gözlerimi düzeltmek iyi olurdu.
Aslında bu sadece kendini motive etmek ve beynini kandırmak ile alakalı. Bana kalırsa biz gerçekten beynimizi tam kapasiteyle kullanamıyoruz. Eğer kullanabilseydik en basitinden acı çekmeyebilirdik bir yerimiz kesilince.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Beyler baş ağrisi için yada aci için nasil çözulur diye ekleme yaptim, okuyun sonuçlari yazin

Eldaredge

Eldaredge

Üye
biyokineziyle gen uzerinde calisiyorum pek degisim olmadi teknik falan biliyonuzmu

Metin137

Metin137

Üye
baş ağrısı için saol denicem (tabi başım ağrırsa) :)

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
Enteresan ! :D En etkili yöntem hangisi renk değiştirme olayında ? gözlerim kahverengi ve gözümü kapattığımdaki gördüğüm tek renk yeşil maviye odalanıcam 3 günce kalıcımı yani :D

Üst Alt