İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

YkPkY

YkPkY

Üye
Wayyy üstadım şimdiden hayırlı olsun diyelim mi ?

- - - Eklendi - - -

Ooofff offf hocam anılar depreşti bakıyorum da, daha nice zeki insanımızı yedi bitirdi bu memleket, bir zamanlar akıllı adaptörlerin mucidiydim de, Japonlar projemi çaldılar. Ben buralarda finansman ararken, adamlar 6 ay sonra seri imalata geçti :(
vallaha hırsımdan ağlayacağım.dünkü çocuklara bile laf anlatamıyorsun.çünkü onların kağıtları var.benim ise beynim,tecrübem ve yeteneğim.burada kağıtsız beyin bir işe yaramıyor.ama beyinsiz bir mühürlü kağıdın varsa o bile iş yapıyor,çevremizde her daim gördüğümüz gibi.
benim birçok projemi şuan mercedes ,son projemide çinliler iphon'a yaptı.oooooff offf.içesim var kardeşim

• Beğen
Tepkiler: serinaga

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
uygulamalara otomatik güncelleme geliyor mu? yoksa manuel olarak biz mi kontrol ediyoruz mağaza üzerinden? ve nasıl? :)

PureFood

PureFood

Üye
uygulamalara otomatik güncelleme geliyor mu? yoksa manuel olarak biz mi kontrol ediyoruz mağaza üzerinden? ve nasıl? :)

Belirli saatlerde. Bana genelde 3G üzerinden geliyor. Bahsettiğim saat ise 9-12 arası.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Bende direk Nokia Haritalar, Noki Bilen Göz vs. uygulamalar yüklü geldi (doğal olarak) ancak mağazaya girdiğimde bunların artık HERE Maps olarak değiştiği gözüme çarptı ancak ona girdiğimde Güncelle değil Yükle seçeneği çıkıyo? ondan kafam karıştı açıkçası :D

YkPkY

YkPkY

Üye

yok daha degil. Kuzenle goruştum. At&t abonesi ama Verizon'dan da cihaz alabiliyormuş. Şimdi ufak bir iki purüz var eger sorun cikmazsa bakicaz bir caresine.

yaw bişî soracagım arkadaşım.bu kadar lumiayı ne yapıyorsun.bütün serilerini alıp.hepsine takılacak operatörde kalmadı ki biyana hepsini taşımak için valiz yada sırt çantası gerekli.sadece merakımdan :)

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve serinaga
serinaga

serinaga

Üye

vallaha hırsımdan ağlayacağım.dünkü çocuklara bile laf anlatamıyorsun.çünkü onların kağıtları var.benim ise beynim,tecrübem ve yeteneğim.burada kağıtsız beyin bir işe yaramıyor.ama beyinsiz bir mühürlü kağıdın varsa o bile iş yapıyor,çevremizde her daim gördüğümüz gibi.
benim birçok projemi şuan mercedes ,son projemide çinliler iphon'a yaptı.oooooff offf.içesim var kardeşim

Wallaha ne diyim kardeşim bilemedim ki :allalla: iç bari ...

- - - Eklendi - - -

Bende direk Nokia Haritalar, Noki Bilen Göz vs. uygulamalar yüklü geldi (doğal olarak) ancak mağazaya girdiğimde bunların artık HERE Maps olarak değiştiği gözüme çarptı ancak ona girdiğimde Güncelle değil Yükle seçeneği çıkıyo? ondan kafam karıştı açıkçası :D

Yenisini yükle, eskisini de sil ...

- - - Eklendi - - -

yaw bişî soracagım arkadaşım.bu kadar lumiayı ne yapıyorsun.bütün serilerini alıp.hepsine takılacak operatörde kalmadı ki biyana hepsini taşımak için valiz yada sırt çantası gerekli.sadece merakımdan :)

Yahu bende MERAK etmiyor değilim, hakikatten Ali Kemal iş gereği mi alıyorsun ? Yoksa hobi olarak mı ?

• Beğen
Tepkiler: YkPkY
ÖEY

ÖEY

Üye
Arkadaşlar bu Nokia Müzik+ servisine kredi kartıyla nasıl üye olunuyordu? Bununla ilgili bir konu başlığı vardı yanlış hatırlamıyorsam ama bulamadım ondan size sorayım dedim :) Bir arkadaş 3 kere normal kredi kartıyla 1 kez de sanal kredi kartıyla denemiş ama kayıt olamamış. Bu işlemin bir detayı ayrıntısı var mıdır acaba? Ben servisi hiç kullanmadım ondan sormak istedim :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
ya nereden bulaştik ben de bilmiyorum. Aslında hepsini parayla almiyorum:) ama ne bileyim surekli degişik telefon kullanmak guzel oluyor:D

• Beğen
Tepkiler: serinaga
PureFood

PureFood

Üye
ya nereden bulaştik ben de bilmiyorum. Aslında hepsini parayla almiyorum:) ama ne bileyim surekli degişik telefon kullanmak guzel oluyor:D

Şimdi biz bu 928'i buraya getirtsek içine Turkcell Avea falan taksak çalışmaz mı :D

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye

:kıskıs:

- - - Eklendi - - -

Şimdi biz bu 928'i buraya getirtsek içine Turkcell Avea falan taksak çalışmaz mı :D
:no: sorunun muhatabı olmadığım için değiştirdim :)

• Beğen
Tepkiler: YkPkY
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
skype'de oturum açtığımızda kişiler hubuna skype kişileri de dahil oluyor tamam ama skype hesabımla eski hotmail hesabımı birleştirmiştim msn kapandığı için. eski hotmail kişi listem de gelecek mi otomatik skype ile? :/ inş gelmez :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin

lumia928 operatör cihazu oldugu icin simfree satilmiyor. Bu yuzden verizon'dan başka bir operatorun sim kartiyla calişmaz. Ama kilidini actirabilirsiniz. Fakat daha onemli bir nokta var o da lumia928'in destekledigi şebeke agları. Bu noktada problem cikarsa cozemezsin.

• Beğen
Tepkiler: PureFood
ÖEY

ÖEY

Üye
Arkadaşlar bu Nokia Müzik+ servisine kredi kartıyla nasıl üye olunuyordu? Bununla ilgili bir konu başlığı vardı yanlış hatırlamıyorsam ama bulamadım ondan size sorayım dedim :) Bir arkadaş 3 kere normal kredi kartıyla 1 kez de sanal kredi kartıyla denemiş ama kayıt olamamış. Bu işlemin bir detayı ayrıntısı var mıdır acaba? Ben servisi hiç kullanmadım ondan sormak istedim :)
Arkadaşlar sorumun cevabını bilen var mı?

KacakMazot

KacakMazot

Üye
beyler lumia820 diger klasoru 3.6 gb oldu ve telefon hafizasi bitti yani yer kalmadi 70 mb filan var :D nasil becerdin demeyin oldu iste. ne varsa yukledim, Bi insan ac gozlu olmasin aga :off: neyse bu telefondaki hafiza kontrol uygulamasida hic bir ise yaramiyor ne yapmam lazim. varmi boyle bir sorunla karsilasan yada bir tavsiyede bulunabilecek birisi yanliz reset demeyin sakin onun haricinde bisiler soyleyin :D

flutewoddy

flutewoddy

Üye
L620 hangi video formatlarını çalıştırıyor ?

YkPkY

YkPkY

Üye
Wallaha ne diyim kardeşim bilemedim ki :allalla: iç bari ...

Yahu bende MERAK etmiyor değilim, hakikatten Ali Kemal iş gereği mi alıyorsun ? Yoksa hobi olarak mı ?
yani buna para da dayanmaz

serinaga

serinaga

Üye
Arkadaşlar Nokia Türkiye aşağıdaki bilgiyi Facebook'ta paylaşım yapmış, az önce baktım güncelleme yok ama, gelmek üzere olduğunu mu haber veriyor ?

Lumia 920 ve 820'lerini daha yüksek performansta kullanmak isteyenler! Telefonlarınızdan Wi-fi'ya bağlanıp, Ayarlar-Telefon Güncellemeleri sırasını izleyerek, yazılım güncellemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üst Alt