Kısa Aşk Sözleri

Sponsorlu Bağlantılar

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Kısa Aşk Sözleri

Başın göğsüme yaslandığında, tek düşmanım var Geçip giden zaman…

Biliyormusun çölün suya duyduğu özlem bile, Benim sana duyduğum aşkın yanında hiç kalır! Ben sana kavuştuğum gün, Çöller gözyaşlarımla ıslanır

Bu Dünyada Sevipte Sahip Olamadığım Bütün Güzelliklerin Yerine Senin Sevgini Koyduğumda Bu Dünyada Herşeye Sahip Olduğumu Anladım

Sevmek çay sevilmek şeker,bizim gibi sevenler çayı şekersiz içer

Aşkımıza nokta koyma; sana bir kucak dolusu virgül getirdim !

İstemem sevilmeyi sevilmek sensizlikse

Yüreğimin ta içinde bir ateş yanar Yanmayan yer kalmamış söndürsen ne yazar Taşa toprağa seni yazdı bu eller Ah sevmenin değeri bir bilseler

Ne seni unutacak kadar zaman geçecekne de geçen zaman seni unutmaya yetecekbırakıp gittim diye unuttum sanma…zaman alışmayı öğretir unutmayı asla

Uykudan uyandığına pişman eden dönmek isteyipte dönemeyince çaresizlikten çıldırtan tatlı bir rüyasın sen…

Dertlerimizi avutan akıl ve hikmettir O engin denizlerin ötesindeki yerler değil

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? Çünkü sen benim için daima teksin!

Sesini duyabilme umuduyla yaşadığım hayat yüzünü göremediğim için çekilmez olsada sesini duyabildiğim için yaşamaya değer…

Ben seni Bir Kum Tanesine Adını Yazacak Kadar Değil Sahildeki Tüm Kum Tanelerine Adını Yazacak Kadar Çok Seviyorum

Sen geçmişin herhangi bir yolsuz sevdası diye anıyorsun beni oysa ne yollar aradım o sevdaya ama bilmiyorsun çocuk bilmiyorsun…

Tatlı biri var sevilmeye değer, güzel biri var görülmeye değer, iyi dostlar var özlenmeye değer, ama biri varki can vermeye değer!

Sevgi sevilen kişiye sunulan bir armağandır kabul edilmesi ya da geri çevrilmesi önemli değil önemli olan sevginin sunulmuş olmasıdır

Güzellik; sadece güzel olan şeylerde değil, Güzel görmek istediğin herşeydedir…

Seni dar ağacındaki bir mahkumun ,hayatı sevdiği kadar seviyorum…

Ben senin ne yarin nede canın ben senin ne sevdiğin ne baharın ben senin belki umrunda değilim ama sen benim sen benim nefesimsin

eren366

Üye
Teşekkürler.

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
fıkra paylaşmassın ama aşk sözü paylaşıyon teşekkrler :ok2:

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
bilemem