Kaspersky Mobile Security v9.10.141

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Kaspersky Mobile Security v9.10.141
Google Play Bilgileri

Görseller

Kategori: Araçlar
Geçerli Sürüm: 9.10.141
Gereksinimler Android: 2.2 ve üstü

- Android 4.2 Desteği getirilmiştir

Dosya Ektedir

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: taylancelebi ve holagram

Şehriyar

Şehriyar

Üye
:tşk:

rafet_13

Üye
yönlendirme yapmadan nasıl indirebilirim

xxx_77

xxx_77

Üye
Teşekkürler

TATARBEY27

Üye
Tsk ler

furkan5800

furkan5800

Üye
Tam Surummu ??

isayhan

isayhan

Üye
teşekkürler

vega1977

vega1977

Üye
parola soruyor parolası nedir

- - - Eklendi - - -

parola soruyor parolası nedir

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Zafer Arslan

Zafer Arslan

Üye
çok tşk kardeş

doganoglu66

doganoglu66

Üye
parola sordu ..bende tekrar telefondan kaldırmak istedim olmadı.illet program telefonu fabrika ayarlarına getirdim ve kurtuldum

• Beğen
Tepkiler: camyar89
vega1977

vega1977

Üye
1 parola program parola soruyor
2 türkçe olanı varsa güzel olur ben yıllardır kullanıyordum lisansı doldu

- - - Eklendi - - -

bu programın sms ve çağrı engellemesi süper ama telefon görüşmesi esnasında ekran görüntüsü çalıyor bunu bilerek yükleyin

sempatiweb

Üye
parola soruyor :S

acer23

Üye
dr.web mi bumu iyi ?

anık

Üye
Teşekkürler...

Ahmet___58

Üye
paylaşımınız için teşekkür ederim kaspersky mobile security programının bir önceki sürümünü kullanmaktaydım fakat kaspersky gibi iyi bir virüs programının test viruslerini dahi bulamaması beni güvensizliğe itti. Bilindiği üzre android sistem açık kaynak kodlaması olduğu için heran güvenliği sağlayacak bir programa ihtiyac duymaktadır. eski sürümünün bu başarısızlığından sonra ücretsiz olan avast'ı yükledim ve son derece başarılı buldum, yalnızca bir virüs programı olarak değil her açıdan çok başarılı buldum. şimdi ise yeni sürümünü ve bazı hataların fixlendiğini öğrenince avastı kaldırıp yukarıda paylaşılan kaspersky sürümünü yükledim ve tekrar bir test virüsü gönderdim ancak hiç bir tehlike uyarısı vermedi program. Şuan tam tarama yapıyor tam taramadan sonrada eğer bulamaz ise kaspersky mobile security programını kaldırıp tekrar avast kuracağım. Umarım yazdıklarım sizler için faydalı olur.
--------------------

Değerli maxicep sakinleri kaspersky tarama sonucunda da hiçbir tehlike saptamadı ayrıca Anti Theft özelliği için 10 defa doğrulama maili istememe rağmen mail falanda gelmedi. Kaldırdım ve tekrar avastı yükledim.

eğer sizde virüs programınızdan emin olmak istiyorsanız aşağıdaki test virüsu uygulamasını telefona kurarak test edebilirsiniz.

umarım kasperskyın mobile security fiyaskosu security for android (yeni güvenlik uygulaması) inde de devam etmez.

• Beğen
Tepkiler: ask_okatan ve yesilyol22
zaferozkan

zaferozkan

Üye
Teşekkürler türkçe dil desteği yok sanirim.