Pc Toplamak İçin Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Samet.25

Konu Sahibi
Pc Toplamak İçin Yardım
Arkadaslar PC toplucam sadece kasa.Toplamadan fazla anlamam bide aldımmı uzun bi süre kullanıcam onun için saglam bisey istiyorum oyun fazla oynamam ama arada can sıkıntısı gecirmek için 1 2 oyun yüklerim genelde internetteyim video filan izlerim ama yazılım geliştirme tarzı bi işlere bakıcam onun ıcın program filan yüklediğimde sıkıntı cıkarmasın kasmasın istiyorum hızlı olsun istiyorum bu istediğim özelliklerde nasıl bi pc toplamamı önerirsiniz fiyat 1000-1500 arası olursa iyi olur bütcem fazla yok ne tavsiye edersiniz ?

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
AMDFX X6 6300 SOKET AM3+ 3,5GHZ 14MB CACHE 32NM İŞLEMCI 366tl
MSI 970A-G46 AMD 970+SB950 AM3+ DDR3 2133MHZ(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 ANAKART 197tl
GSKILL 4GB RIPJAWS DDR3 1600MHZ CL9 1.5V TEK MODÜL RAM 87tl
SAPPHIRE HD7870 O.C. GDDR5 2GB 256BIT AMD RADEON DX11 EKRAN KARTI 565tl
WD 3.5" 1TB CAVIAR BLUE SATA 3.0 7200RPM 64MB CACHE HARDDISK 196tl
COOLER MASTER HAF 912 PLUS GX 80PLUS 750W MIDT ATX SİYAH KASA 413tl
vatan %25 indirim ile 1561tl tutuyo. istiyosan intel sistemde yazarım.

- - - Eklendi - - -

çok oyun oynamam diyosan(yüksek grafikli) ozaman ekran kartından ve kasadan kısar biraz ssd alabilirsin yararı olur.

yusuf1998x

Üye
rami 8 yap ekran kartını 7850 yap bi tane ssd koydunmu tamamdır zaten yazılımlar için pc topluyosun :)

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
adam pek oyun oynamam diyor hd 7870 çok fazla gelir.

hikmet366

hikmet366

Üye
Ben Size Bir Pc Toplarım Aklınız şaşar hemen topluyorum

- - - Eklendi - - -

Bu BEnim toplamak istedim pc

Bundan 4 Tane

bundan 4 tane ekran

bundan 1 tane

Benim istedim pc böyle en 12 .000 Tl Filan :ehe

- - - Eklendi - - -

Kardeşim Sen AMD Mi İstiyorsun Yoksa İntel Mi

Polymath

Polymath

Üye
Ben Size Bir Pc Toplarım Aklınız şaşar hemen topluyorum

- - - Eklendi - - -

Bu BEnim toplamak istedim pc

Bundan 4 Tane

bundan 4 tane ekran

bundan 1 tane

Benim istedim pc böyle en 12 .000 Tl Filan :ehe

- - - Eklendi - - -

Kardeşim Sen AMD Mi İstiyorsun Yoksa İntel Mi

İdolümsünn :aha:zaaa
.. İntelll anakartaaa amd işlemci daha iyi ve hızlı oluyor dimiii.. Haklısınnn mükemmel sistem... :vur:vur:vur

• Beğen
Tepkiler: L-LumieRe
L-LumieRe

L-LumieRe

Üye

İdolümsünn :aha:zaaa
.. İntelll anakartaaa amd işlemci daha iyi ve hızlı oluyor dimiii.. Haklısınnn mükemmel sistem... :vur:vur:vur

Boş işler müdürümüz işte eşleşme hikmete..... Töbe yaaa :zzz: eni sonu uyarıya gidişat var :ehe:

hikmet366

hikmet366

Üye
pardon başka kartla karıştırmışım buyur bu :good:

Polymath

Polymath

Üye
pardon başka kartla karıştırmışım buyur bu :good:

İyide kardesim adamin butcesi okadar mi ki sen okadar fiyata oneriyorsun? Yanlis anlama ama anlamiyorsun bu islerden .hani ogrenirsin zamanla ama suan oneri verecek duzeyde degilsin.. Sen baska konularda yardimci ol tamam mi arkadaslara

hikmet366

hikmet366

Üye

İyide kardesim adamin butcesi okadar mi ki sen okadar fiyata oneriyorsun? Yanlis anlama ama anlamiyorsun bu islerden .hani ogrenirsin zamanla ama suan oneri verecek duzeyde degilsin.. Sen baska konularda yardimci ol tamam mi arkadaslara
yazdımı iyi oku bu benim toplamak istedim pc dedim okumadan yorum atma buradan belli oluyor okumadan yorum attın birde orda ne demişim amd mi intelmi istiyorsun diye ama cevap vermemiş :good:

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye

yazdımı iyi oku bu benim toplamak istedim pc dedim okumadan yorum atma buradan belli oluyor okumadan yorum attın birde orda ne demişim amd mi intelmi istiyorsun diye ama cevap vermemiş :good:

Peki senin toplamak istedigin pc yi soran oldumu?
Olmadigini göre Konuyu kirletmene gerek yok :oke:

Üst Alt