Nokia 500 telefonumun C: hafızası 2 mb kaldı.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
soner366

soner366

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 500 telefonumun C: hafızası 2 mb kaldı.
Nokia 500 telefonumun C: hafızası 2 mb kaldı. Format atmaktan bıktım sürekli aynı şey telefonumu eski ayarlarına getirmek çok uzun zaman alıyor. Telefonu kırıp atasım geliyor. Acaba yer açmak için başka bir çözüm yokmu. Yardım ederseniz cidden çok sevinirim. Eminim benle aynı dertte olan bir sürü kişi vardır.
Sürümü Nokia Belle Refresh

achambo

achambo

Üye
tarayıcı önbelleği fln yer kaplar bir bak istersen

soner366

soner366

Üye
    Konu Sahibi
tarayıcı önbelleği fln yer kaplar bir bak istersen

Öncelikle teşekkür ederim. Denedim malesef olmadı pek fazla oynatmıyor ki oynatsada yeniden doluyor zaten opera mobile kullandığım için önbellek D: üzerinde.

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Semih Bey öncelikle sizede teşekkür ederim. cfw sorun yaratırmı bilgisayarla senkronizasyon ederken gibi?

MaxipmaN

Üye
aynen evols yükle

achambo

achambo

Üye
Öncelikle teşekkür ederim. Denedim malesef olmadı pek fazla oynatmıyor ki oynatsada yeniden doluyor zaten opera mobile kullandığım için önbellek D: üzerinde.

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Semih Bey öncelikle sizede teşekkür ederim. cfw sorun yaratırmı bilgisayarla senkronizasyon ederken gibi?

cfw sorun yaratmaz ama sosyal çalışmıyor cfw lerde diğer türlü orjinale bin basar

soner366

soner366

Üye
    Konu Sahibi
Peki çok teşekkür ederim cwfyi yüklüyücem. İnternette o kadar çok aradım ki çözümünü bir türlü bulamamıştım. İyiki buraya yazmışım yeniden çok teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt