Flac arşivim :D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TheMadness

TheMadness

Üye
    Konu Sahibi
Flac arşivim :D

MrTech

MrTech

Üye
ooooohhhhaaaaaa :D

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Oh... Benim tum muzikler 3 gb yapiyor

MrExpert

MrExpert

Üye
Buda benim 4000 bin küsür müzik bulunduran arşivim ....

- - - Eklendi - - -

Oh... Benim tum muzikler 3 gb yapiyor

Eğer kaliteyi arttırırsam Bir müzik 25mb ta kadar çıkara biliyorum themadness ın arşivindeki müziklerin kalitesi oldukça yüksek Örneğin normal bi mp3 dosyası 3-5mb arası 500 tane olsa bile 2.5 gb yapar. Madness ta 336 tane var ve 6gb kalite oldukça yüksek.

ismail

ismail

Üye

- - - Eklendi - - -

Eğer kaliteyi arttırırsam Bir müzik 25mb ta kadar çıkara biliyorum themadness ın arşivindeki müziklerin kalitesi oldukça yüksek Örneğin normal bi mp3 dosyası 3-5mb arası 500 tane olsa bile 2.5 gb yapar. Madness ta 336 tane var ve 6gb kalite oldukça yüksek.

Ben hep 320 kbps yapmaya çalışıyorum müzik kalitesini... :)

PriZm

PriZm

Üye
:zzz:

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
benim telefondada 5.5 gb müziklere ayrılmış :haha:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye

- - - Eklendi - - -

Bak :D benim 3.3 gb yer kapliyormus :hmmm apple cihazlarda flac dosyalarini nasil oynatabiliriz? Gerci yapamam ben zaten hafiza yetmiyor bana 317 mb bosluk var :hmmm

PriZm

PriZm

Üye
Flac değil ama telefona atarken iTunes'dan Apple Lossless diye bir format vardı.Ona çevirerek atarsan kayıpsız flac olur.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Ben itunes kullanmiyorum :hmmm

MrExpert

MrExpert

Üye

Bak :D benim 3.3 gb yer kapliyormus :hmmm apple cihazlarda flac dosyalarini nasil oynatabiliriz? Gerci yapamam ben zaten hafiza yetmiyor bana 317 mb bosluk var :hmmm

Ben ne var ne yok avplayer a atıyorum sorun olmuyor av player oynatır flacları.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Ben bir dusuneyim flac isini :hmmm

TheMadness

TheMadness

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

150 parça var gerisi X Lossless Decoder logları vs.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...