Bigger Icons Metro UI

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
Bigger Icons Metro UI
Biraz ironik ama yine de metro arayüzünü sevenler vardır diye eklemek istedim. :ehe

Aslında bir uygulama ama uygulamadan çok temaya benzediği için buraya açıyorum. İlerki sürümlerinde seçenek eklenirse uygulamalar bölümüne taşınabilir. Uygulamaların simgeleri büyütülerek yapılmış bir tema. Başka renkler ve sürümler de çıkacak sanırım. Flotron adlı Symbian'cı bir arkadaş yaptı.

Ekli dosyalar

meg1ddo

meg1ddo

Üye
teşekkürler :)

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim.

meg1ddo

meg1ddo

Üye
şu an ki haliyle de başarılı bence gelşitirilmesi gereken bir uygulama, pardon tema :)

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
şu an ki haliyle de başarılı bence gelşitirilmesi gereken bir uygulama, pardon tema :)

aslında tema ama uygulama simgelerini devasa boyutlara getirdiği için bir çeşit modifikasyon gibi düşünülebilir. :) farklı seçenekler sunulursa güzel olacaktır.

tapatalk

tapatalk

Üye
harmattan dururken bu kullanılır mı la

Seglopsi

Seglopsi

Üye
bunu 4. bir ekran olarak kullanmak daha iyi olabilir. denemedigimden nasil kullanildigina dair fikrim yok.

- - - Eklendi - - -

uygulama seklinde yukleyip istenildiginde aktif etme durumu seklinde de olabilir.

meg1ddo

meg1ddo

Üye
tema gibi bu, devre dışı bırakmak için kaldırmak gerekiyor orası kötü işte, halbuki theme settings gibi olsa daha pratik olurdu.

- - - Eklendi - - -

bence bunun uygulamalar bölümünde olması daha isabetli olur zira daha çok emülatör gibi, tema uygulama karışımı bir uygulama :)

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
tema gibi bu, devre dışı bırakmak için kaldırmak gerekiyor orası kötü işte, halbuki theme settings gibi olsa daha pratik olurdu.

- - - Eklendi - - -

bence bunun uygulamalar bölümünde olması daha isabetli olur zira daha çok emülatör gibi, tema uygulama karışımı bir uygulama :)

emulatör değil. tek yaptığı uygulama simgelerini dev boyutlara getirmek. bir de sistem simgelerini wp gibi yapıyor.

meg1ddo

meg1ddo

Üye
bu benim kaderim mi anlamadim :s programi kaldirdim ama mesajlarda smileyler kucuk kirmizi metro ikonu gibi cikiyor, daha once de qtweakla yine buna benzer bi smiley sorunu yasamistim is flash a kadar uzanmisti!

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
bu benim kaderim mi anlamadim :s programi kaldirdim ama mesajlarda smileyler kucuk kirmizi metro ikonu gibi cikiyor, daha once de qtweakla yine buna benzer bi smiley sorunu yasamistim is flash a kadar uzanmisti!

themechanger uygulaması yüklü mü?

fLuke!

fLuke!

Üye

Benim de başıma daha önce geldi.Flashla düzelttim. :d:

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
hayır theme settings yüklü ve ana ekranı kullanıyom arka plan için şu an.
theme settingsi kaldır theme changer'ı yükle, uygulamaya girince fix emoticon cache diye bir seçenek var ona tıkla.

meg1ddo

meg1ddo

Üye
tmm bi deniyim, theme changer varmıydı forumda acaba?

meg1ddo

meg1ddo

Üye
hemen deniyorum

- - - Eklendi - - -

tamam duzeldi :) bi uygulamanin cikardigi sorunu baska bir uygulama nasil cozuyor anlamadim neden o sorunun ciktigini da.

- - - Eklendi - - -

tesekkurler bu arada :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt