Tabletim bir türlü açılmıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

aLy..

Üye
    Konu Sahibi
Tabletim bir türlü açılmıyor.
Merhaba tabletimin markası DPAD-3
Normalde bir şey yokken açılıyordu şimdi açmaya çalıştım önündeki android yazısı bir türlü gitmiyor.Yaklaşık yarım saattir böyle duruyor bir türlü açılmıyor. Açma kapama düğmesine bastım fakat hiç bir şey olmadı.USB ile bilgisayara bağlanmayı denedim ama bir sonuç yok.Yardım ederseniz sevinirim.

badmus

badmus

Üye
Merhaba tabletimin markası DPAD-3
Normalde bir şey yokken açılıyordu şimdi açmaya çalıştım önündeki android yazısı bir türlü gitmiyor.Yaklaşık yarım saattir böyle duruyor bir türlü açılmıyor. Açma kapama düğmesine bastım fakat hiç bir şey olmadı.USB ile bilgisayara bağlanmayı denedim ama bir sonuç yok.Yardım ederseniz sevinirim.

En son ne yaptin?

aLy..

Üye
    Konu Sahibi
En son bilgisayardan müzik yüklüyordum müzik atınca tabletten açmayı demedim ama hata verdi ve müzik açılmadı.Sonra tableti kapadım.Tekrar açmaya çalıştım açılmadı.

badmus

badmus

Üye
En son bilgisayardan müzik yüklüyordum müzik atınca tabletten açmayı demedim ama hata verdi ve müzik açılmadı.Sonra tableti kapadım.Tekrar açmaya çalıştım açılmadı.

Recovery Mod'a alabiliyormusun?

aLy..

Üye
    Konu Sahibi
Recovery mod nedir bilmiyorum da başka bir siteden bir şeyi denedim. Açma düğmesi ile ses açma düğmesine aynı anda uzun süre bastım kapandı kendi kendine açılmaya başladı ama yine android kısmında durup kaldı.

- - - Eklendi - - -

Şimdi yazı çıktı karşıma.
1) erase user data partition
2)enter adfu
3)upgrade firmware from sdcard
4)exit menu

ne yapmam gerekiyor?

badmus

badmus

Üye
Recovery mod nedir bilmiyorum da başka bir siteden bir şeyi denedim. Açma düğmesi ile ses açma düğmesine aynı anda uzun süre bastım kapandı kendi kendine açılmaya başladı ama yine android kısmında durup kaldı.

Google'da Dpad3 Recovery Mod'a Alma diye aratirsan biseyler bulabilirsin. Daha sonra Dpad3 factory reset diye aratirsan sonuca ulasirsin. Ama bu konularda cok bilgin yoksa ve garantisi varsa servise yolla

aLy..

Üye
    Konu Sahibi
2)enter adfu
4)exit menu

hangisini seçmeliyim acaba?

badmus

badmus

Üye
2)enter adfu
4)exit menu

hangisini seçmeliyim acaba?

Erase User Data Partition'u secmen lazim. Ama Tabletin icindeki resimlerin ve uygulamalarin silinir.

aLy..

Üye
    Konu Sahibi
Seçince düzelir mi acaba, normal haline döner mi?

badmus

badmus

Üye
Seçince düzelir mi acaba, normal haline döner mi?

O secenek Kullanici Dosyalarini Siliyor sistemi ilk alinmis gibi yapiyor. Bu sekilde duzelmesi gerekiyor. Eger olmazsa ve garantisi varsa servise yollayin.

Yapacagin islem garantiyi hicbir sekilde etkilemez :oke: Cunku cihazin kendi recovery'si

aLy..

Üye
    Konu Sahibi
Tableti aldığımda kendinden yüklü uygulamalar vardı(twitter,facebook vb), onlarda silinir mi yoksa sadece kendi yüklediğim uygulamalar mı silinir?

badmus

badmus

Üye
Tableti aldığımda kendinden yüklü uygulamalar vardı(twitter,facebook vb), onlarda silinir mi yoksa sadece kendi yüklediğim uygulamalar mı silinir?

Kendi Yukledigin Uygulamalar. Indirdiklerin. Cektigin Resimler Silinir.

aLy..

Üye
    Konu Sahibi
Peki internet bağlantısı ile ilgili bir problem yaşanır mı?

aLy..

Üye
    Konu Sahibi
Söylediğinizi yaptım.Tablet açıldı fakat internet bağlantısı yoktu.Bağlantılara girip açık kısmına tıkladı.Sonra ekranda birşey çıktı : Maalesef google hesap yöneticisi durdu. tamam deyip bi şekilde bağlandım.Ama ikide bir bildirimler gelmeye başladı.(Google+ durduruldu,google play store durduruldu,türkçe klavye durduruldu,android.process.acore işlemi durdu vb.) bunların neden geldiğini anlayamıyorum.
Bir de tableti tekrar açtığımda internet bağlı olmuyor.Sürekli her açtığımda şifre girmem, bağlanmam gerekiyor.Parolayı anımsa diye bir şey de göremiyorum.Size de çok yük oluyorum özür dilerim.

badmus

badmus

Üye
Söylediğinizi yaptım.Tablet açıldı fakat internet bağlantısı yoktu.Bağlantılara girip açık kısmına tıkladı.Sonra ekranda birşey çıktı : Maalesef google hesap yöneticisi durdu. tamam deyip bi şekilde bağlandım.Ama ikide bir bildirimler gelmeye başladı.(Google+ durduruldu,google play store durduruldu,türkçe klavye durduruldu,android.process.acore işlemi durdu vb.) bunların neden geldiğini anlayamıyorum.
Bir de tableti tekrar açtığımda internet bağlı olmuyor.Sürekli her açtığımda şifre girmem, bağlanmam gerekiyor.Parolayı anımsa diye bir şey de göremiyorum.Size de çok yük oluyorum özür dilerim.

Yok onemli degil.

Birde bunu deneyin

Ayarlar>Uygulamalar>Uygulamaları Yönet>Tümü>Google Play Store’a gelerek Önbelleği Temizle (Cache) işlemini uygulayabilirsiniz.

aLy..

Üye
    Konu Sahibi
Önbelleği temizle yazısına tıklanılmıyor, şuan etkin değil. 0,00 B yazıyor.

- - - Eklendi - - -

Biraz önce Ayarlar Deposu'nda durmaya zorlaya tıkladım.Nasıl geri döndürebilirim?

abican11

Üye
hocam uzantısı FW olan rom yüklemen lazım. ben de bir arkadaşın tabletini aldım, fabrika ayarlarına döndüm. android yazısında kaldı. bir kaç rom deniyorum. başarılı olursam bilgilendiririm. tabiki hala çöpe atmadıysan. :)

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
pardon... abican11 ; arkadas demıskı durdu hatası verıyor demıs rom zaten orjınal. Recovery uzerınden reset yapılmıs... Benım onerım sorun olmazsa bıde fabrıka ayarlarına don