Samsung Galaxy Note 2 - 1399 TL GENPA - 25 Günlük

Sponsorlu Bağlantılar

CyberEx

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Note 2 - 1399 TL GENPA - 25 Günlük
Merhaba arkadaşlar;

10 Mart 2013 tarihli faturası bulunan ve yurtiçi cihazı olan GENPA garantili Samsung Galaxy Note 2 telefonumu satma kararı aldım. Cihazın tüm kutu içeriği, faturası vs. mevcut eksiksizdir. Ayrıca, kulaklık bir kez dahi kullanılmamıştır. Jelatini bile açılmadı. Ciddi alıcılarla muhattap olmak istiyorum. O yüzden gerçekten cihazı isteyen kişiler iletişime geçsin.

LÜTFEN: Cihazı ithalatçı garantili, pasaport kayıtlı cihazlarla kıyaslamayın. Şurada bu fiyata, burada bu fiyata da demeyin. Firmalar zaman zaman indirim yapıyor. Bu indirimleri önüme sunarak, burada bu fiyata demeyin. Öyle diyecekseniz, kampanyaları bekleyin. Ayrıca, ürünün toptancılara satış fiyatı 1440 TL'dir. +KDV ile 1699 TL yapar. 1699 TL'den düşük satılan her cihazdan (sıfır olarak TR garantili) şüphe ediniz. İyice araştırınız.

PAZARLIK YAPARIZ. Ama büyük bir indirim beklemeyin.

Fotoğraflar cihazın kendi fotoğraflarıdır. O el-kol da benim :)

iPandemonium

iPandemonium

Üye
İyi Satışlar (:

Symbianize

Symbianize

Üye
Kolay gelsin iyi satışlar

albitra

Üye
iyi satışlar

shadowmexo

shadowmexo

Üye
bir cep telefonu alabilir miyim detaylı bilgi alayım

shadowmexo

shadowmexo

Üye
hocam elimde BlackBerry garantili curve 8520 (200), nokia e71 (150) ve kutulu garantili Xperia U (475tl)var. Hepsi çok temiz kılıfta az kullanılmış cihazlar. Eğer bunları alırım satabilirim dersen üstüne de 600 tl karttan çekim yaparız. Yada ben bunları satıcam ancak öyle alıcam o da bu ay zor.

ozgur2323

ozgur2323

Üye
yurtiçi garantılı lumia 920 beyaz var turkcell den alınma takas dusunurmusun ustune bıseyler verebılırım tum aparatları var 4 adet kabı ayrıca bır adet telefonun şeklınde usb bellegı var.

CyberEx

Üye
    Konu Sahibi
hocam elimde BlackBerry garantili curve 8520 (200), nokia e71 (150) ve kutulu garantili Xperia U (475tl)var. Hepsi çok temiz kılıfta az kullanılmış cihazlar. Eğer bunları alırım satabilirim dersen üstüne de 600 tl karttan çekim yaparız. Yada ben bunları satıcam ancak öyle alıcam o da bu ay zor.

Malesef o kadar uğraşamam hocam. Büyük ihtimal bu akşam satacağım cihazı.

yurtiçi garantılı lumia 920 beyaz var turkcell den alınma takas dusunurmusun ustune bıseyler verebılırım tum aparatları var 4 adet kabı ayrıca bır adet telefonun şeklınde usb bellegı var.

Malesef hocam, lumia düşünmüyorum. piyasan 200-300 lira uygun düşürdüm sizin cihazdan ama pişmanlık olur benim için. Windows Phone'un daha çok gelişmesi lazım. Teşekkürler mesajınız için.

foreverthe

foreverthe

Üye
Ustam S3 artı para olarak düşünür müsünüz ?

Üst Alt