Galaxy Wonder Hatali Ilk sarj nsl duzelr

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Heroata

Heroata

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Wonder Hatali Ilk sarj nsl duzelr
bn ilk basta sarj dolar dolmaz ckardm smd oynasam cok hizli bosalr ki oynamiyorum ful tapatalk maxicep dolasiyorum. bastan nsl ilk sarji yapablrm?

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
Telefonunu kapat şarjı dolana kadar bekle dolduktan sonra bataryayı çıkar 15 dk bekle statik elektriği boşaltıyor o şekilde sonra tekrar aynı şekilde şarja tak 3-4 saat ne kadar bekleyebilrsen bekle ve 30 dk batarya boşta dursun çıkar koy biyere ve şarjın % 90 ını kullanırsın k. gelsin

Heroata

Heroata

Üye
    Konu Sahibi
of sabrszm ben ama denicem duzelrmi

slvestre-99

Üye
bataryayi bosalt sonra 100 sarj olana kadar bekle 3 4 gun boyle yap daha da iyi olur sarji bana boyle 1 hafta yaptm 5 gun gitti oyunda oynadim nette gezdim youtube fln emin ol isr yariyor

Heroata

Heroata

Üye
    Konu Sahibi
bataryayi bosalt sonra 100 sarj olana kadar bekle 3 4 gun boyle yap daha da iyi olur sarji bana boyle 1 hafta yaptm 5 gun gitti oyunda oynadim nette gezdim youtube fln emin ol isr yariyor

vayt iiyms ama sabirsiziim XD su REcoveryden halledileblr bsi yokmu XD gerekirse yaparm

-Emre

-Emre

Üye
batarya kalibrasyonunu araştır ama onu da bayagi beklemek lazım =(

Heroata

Heroata

Üye
    Konu Sahibi
nsl ki sole bklm
seans fln olmcksa 1 admli ise tmm .d sabrederz okdrda

slvestre-99

Üye
ya batarya kalibrasyonu daha beter bozar bataryayi ben cm9 da sarjim gayet guzel gidiyordu ama biraz daha uzasin diye kalbirsayon yaptim simdi batarya sisti sistikten sonra sorunlar olustu flas ile foto cekerken flas patladigi anda telefon kapaniyordu sarj 68 de sarjda sarj oldu yaziyordu

burhankoxp22

Üye
ya batarya kalibrasyonu daha beter bozar bataryayi ben cm9 da sarjim gayet guzel gidiyordu ama biraz daha uzasin diye kalbirsayon yaptim simdi batarya sisti sistikten sonra sorunlar olustu flas ile foto cekerken flas patladigi anda telefon kapaniyordu sarj 68 de sarjda sarj oldu yaziyordu
seninki şans kardeş sana öyle denk gelmiş yani kalibrasyon ile alakası yok "bataryayi bosalt sonra 100 sarj olana kadar bekle 3 4 gun boyle yap daha da iyi olur sarji bana boyle 1 hafta yaptm 5 gun gitti oyunda oynadim nette gezdim youtube fln emin ol isr yariyor" dene derim ama sabret ve kardeş türkçeyi biraz düzgün kullanalım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt