Kedi Sahibinin Yüzünü Yedi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
    Konu Sahibi
Kedi Sahibinin Yüzünü Yedi
'Nankör kedi' söylemi Kayseri'de gerçek oldu. Kayseri'de kendisinden alınamayan ve ölü olarak bulunan 90 yaşındaki kadının yüzünü, evde beslediği kedisinin yediği ortaya çıktı.

Kayseri'nin Sarıoğlan ilçesine bağlı Burunören köyünde yalnız yaşayan 90 yaşındaki Melek Doğan'dan 5 gündür alamayan komşularının eve gittikleri öğrenildi.

Evden gelen koku üzerine köyün erkeklerinin kapıyı kırarak içeri girdikleri ve 90 yaşındaki Melek Doğan'ı ölü olarak buldukları bildirildi.Kendisinden 5 gündür alınamayan Melek Doğan'ın sağ gözü, sağ kulağı ve sağ yanağının evde beslediği Pamuk isimli kedi tarafından yendiği ortaya çıktı.

hikmet366

hikmet366

Üye
Çok Cins Cins Bakıyor..

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
uff feci olmuş

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
    Konu Sahibi
pis hayvanı zaten sevmezdim

codblackops2

codblackops2

Üye
ismi gibi değil.hiçte pamuk birine benzemiyor :ehe

x-scarface

x-scarface

Üye
:oha:

BYFECI

BYFECI

Üye
Kedi nasıl yapmış böyle bir şeyi. Bizim de kedi var dikkatli olmam lazım :D

achambo

achambo

Üye
la bu ne ya

hikmet366

hikmet366

Üye
Bir Yerden Duydum Bilmiyorum Ama Kedi Beslemek İyi Dilmiş Neden Kedi:Evine Sadık Dilmiş Köpek:Beslemek Çok Güzel Çünki: Evine Sadık Sahibine Sadık Doru Dilmi :hmmm

Türk-X

Türk-X

Üye
Bunlar sonuçta hayvan ne kadar güvenilir olabilir ki? Heleki bunları eve almamak lazım bahçeye baglanması en iyisi :D

Joker

Joker

Emekli Yönetici
:blink:

semihguney

semihguney

Üye
90 yaşında kadın zaten ecelı gelip olmuş demekki , hayvanda aç kalınca kadını yemiş ye la ne yapsın :b

fk555897

fk555897

Üye
Kedileri hiç sevmem zaten.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Kediler candir ya :bud: tirmalasa da yuz yese de iyidir :bud: kopekleri de hic sevmem :zzz:

MrExpert

MrExpert

Üye
Kedilerden nefret ederim :dry:

angry_birdss

angry_birdss

Üye
insan insanı yiyor açlıktan hayvan ne yapsın? Peygamberin çok sevdiği bir hayvandir kendileri üstelik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...