xperia z alinir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arizalidoktor

arizalidoktor

Üye
    Konu Sahibi
xperia z alinir mi?
xperia z almayi dusunuyorum.O paraya bu telefonu almak mantikli mi?

Gec guncelleme verdiginden soz edilmis, onemli degil. Duyduguma gore sony guncellestirme sozu vermis ama vermese de hallederiz bi sekilde.
Ben hep boyle sade, şık bir telefon almak istemistim. Gorunus itibariyle iphone u begeniyordum. Znin hem android olusu hem de boyle saglam birsey cikarmis olmasi beni ikna etti.

Siz ne dusunuyorsunuz? Olumsuz yanlari nedir?

• Beğen
Tepkiler: KinG Tornado

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Xperia z yerine HTC one da düşünebilirsiniz .

avcitalip

avcitalip

Üye
bence Z biraz ne biliyim eski teknoloji gibi duruyor bence git s4 veya one al :oke:

arizalidoktor

arizalidoktor

Üye
    Konu Sahibi
one in tasarimi begenmedim ya. Dedim ya sekil itibariyle iphone begeniyordum, z cikinca isler degisti. Soyle diyim beni z uzun sure goturur mu?

fk555897

fk555897

Üye
One daha iyi özellikler bakımından ama kalite ve sağlamlık istersen Xperia Z.

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
eğer hoşuna gittiyse xperia Z çok iyi cihaz!
Özellik olarakda idara eder. Ama sen donanım olarak iyisini isteyenlerdensen en iyisini alamazsın! :D
Neden?
Şimdilik galaxy s4 en iyisi ama 6 ay sonra yeni cihaz çıkar s4 geride kalacak ne olacak? :D

emrel156

Üye
z seni 2 yıl götürür arkadaşım iyi seçim :oke:

blacktalon

blacktalon

Üye
z 2 yıl üst seviye rahat götürür rahat ol bence sonraki yıllarda da popular olmasada yine kullanırsın rahat 3-4 yıl sıkılırsan da satarsın yeni alırsın

71fatih

71fatih

Üye
Ekran kalitesi ve görüş açısı s4 ve one gore cok kötü ayrıca oyun performansinda cok fps düşmesi oluyo ve bazi oyunlarda takilmalar meydana geliyor. Benim fikrim one veya s4 al.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Htc One Veya S4 Al

fk555897

fk555897

Üye
Ben alsam Xperia Z alırdım öyle söyleyeyim. Tasarımını çok beğendim ama tasarım kişiden kişiye değiştiğinden senin nasıl bir tasarım beğeneceğini bilemem. Donanım olarak sorarsan HTC One'ın ve Galaxy S4'ün donanımı daha iyi.

MrExpert

MrExpert

Üye
One Yada Nexus 4 al olmadı Note2...

avcitalip

avcitalip

Üye
eğer hoşuna gittiyse xperia Z çok iyi cihaz!
Özellik olarakda idara eder. Ama sen donanım olarak iyisini isteyenlerdensen en iyisini alamazsın! :D
Neden?
Şimdilik galaxy s4 en iyisi ama 6 ay sonra yeni cihaz çıkar s4 geride kalacak ne olacak? :D

Note III Gelecek Reyiz :)

CasuS_87

CasuS_87

Üye
iyi seçim ;) ama htc one ye bi bak derim :)

arizalidoktor

arizalidoktor

Üye
    Konu Sahibi
degerli yorumlariniz icin cok tesekkur ederim. Tft ekran olmasi illaki gorus acisini dusurur fakat pek sorun olacagini zannetmiyorum. Donanima gelince bir telefonda yapilabilecek herseyi fazlasiyla yapar diye dusunuyorum ha oyun ayri. Laptobu alirken de en ust seviye almistim simdi icler acisi bi durum :)

plastik s4u gozum kapali eliyorum ben zaten. Nexus da plastik ayrica lg (hic isinamadigim bir marka) z bana bi cekici geldi. Tasarim mukemmel bence tam benim zevkime hitap ediyor. Sonuc olarak arkadasin da dedigi gibi beni 4 yil goturur diye umut ediyorum.

kemal21

kemal21

Üye
Htc one dururken iphone 5 dururken bu telefonu alma bence

sincarezindan

sincarezindan

Üye
bencede htc one

arizalidoktor

arizalidoktor

Üye
    Konu Sahibi
htc one in ne artisi var? Islemci bir ust modeli. Z ....600, htc one ....650. Bunun yaninda ne artisi var?

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
degerli yorumlariniz icin cok tesekkur ederim. Tft ekran olmasi illaki gorus acisini dusurur fakat pek sorun olacagini zannetmiyorum. Donanima gelince bir telefonda yapilabilecek herseyi fazlasiyla yapar diye dusunuyorum ha oyun ayri. Laptobu alirken de en ust seviye almistim simdi icler acisi bi durum :)

plastik s4u gozum kapali eliyorum ben zaten. Nexus da plastik ayrica lg (hic isinamadigim bir marka) z bana bi cekici geldi. Tasarim mukemmel bence tam benim zevkime hitap ediyor. Sonuc olarak arkadasin da dedigi gibi beni 4 yil goturur diye umut ediyorum.

Şuan da herhangi bir telefon seni 4 yıl götürmez onu söyleyeyim.Hele Xperia Z'nin hiç öyle bir şansı yok :D Çünkü Hd ekrana-s4 pro kullanıyor ve şuanki oyunlarda bile kasmalar oluyor 4 sene sonrasını sen düşün.Ama dersen oyunlarla işim yok,güncelleme de önemli değil,sadece tasarım önemli diyorsan kolay gelsin:islik

esokmen

esokmen

Üye
tip olarak mukemmel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt