hikmet366 yeter mesaj kasma :D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
hikmet366 yeter mesaj kasma :D
12bin konu açmışsam adam hepsine teşekkürler yazmış :d:
şaka yapıyorum hikmet bende ilk üye olduğumda yapardım böyle devam :D

Kerim.

Kerim.

Üye
:ehe:naughty:

Metin MF

Metin MF

Üye
:naughty:

Joker

Joker

Emekli Yönetici
:naughty:

doctorrr

doctorrr

Üye
Ya aslında çoğu forumda paylaşılan haberlere teşekkür etmek hoş karşılanmıyor yöneticilerce. Mesaj siliniyor falan.

Yani burda da el insaf dedirtecek vakalara rastlıyorum; aga bi' haber konusunda 10 postun 10'u da teşekkür gifi olur mu ya? Tamam hadi et teşekkürünü de hiç mi fikrin yok mevzu hakkında? Hatta bazılarının haberi okuduklarından bile şüpheliyim. Habere, bilgiye vs. teşekkür etmek biraz abes kaçıyor. Beğen tuşu var orda bak eğer paylaşımın sana yararı dokunduysa kullanman için...

Önemli olan mesajlarınızın kalitesi... Ayrıca şu rütbe olayına da karşıyım.

BYFECI

BYFECI

Üye
Tamam herkes ilk üye olduğunda öyle yapar da sonra dan bırakır bu tavırlarını. Teşekkür etmesine birşey demiyorum da her konuya "ewet" yazıyor o sorun. :ehe

kemal21

kemal21

Üye
Bence de avatarını değiştirsin kedi beni sinir ediyor

Metin MF

Metin MF

Üye
Ya aslında çoğu forumda paylaşılan haberlere teşekkür etmek hoş karşılanmıyor yöneticilerce. Mesaj siliniyor falan.

Yani burda da el insaf dedirtecek vakalara rastlıyorum; aga bi' haber konusunda 10 postun 10'u da teşekkür gifi olur mu ya? Tamam hadi et teşekkürünü de hiç mi fikrin yok mevzu hakkında? Hatta bazılarının haberi okuduklarından bile şüpheliyim. Habere, bilgiye vs. teşekkür etmek biraz abes kaçıyor. Beğen tuşu var orda bak eğer paylaşımın sana yararı dokunduysa kullanman için...

o değil de yunus ben hala albay olamadım :(

MrExpert

MrExpert

Üye
Hadi yeni üye olsan anlarımda adam Binbaşı olmuş hala her konuya : tşk : yazıyor anlamış değilim Ben bile yeni üye olduğumda böyle şeyler yapmadım. :hmmm

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

seni çok iyi anlıyorum

Legendary.

Legendary.

Üye
Mobilden forumu takip ettiğim için beğen tuşunu kullanamıyorum.

2-3 günde bi forumu baştan aşağı kontrol ederim.Hoşuma giden bi haber olursa,beni bilgilendiren bir konu varsa teşekkür ederim :hmmm

hikmet366

hikmet366

Üye
yok la okadar dil valla ablma bir yemek tarifi gösterdim ablam açmaya başladı ben napim ben o ara teşekkür yazısını koyu verdim mesaj kastıysam özür dilerim gerçekten asıl amacımo dil di :ağlarım:

oguzzz52

oguzzz52

Üye
Mobilden forumu takip ettiğim için beğen tuşunu kullanamıyorum.

2-3 günde bi forumu baştan aşağı kontrol ederim.Hoşuma giden bi haber olursa,beni bilgilendiren bir konu varsa teşekkür ederim :hmmm

:zong:

CABBAR

CABBAR

Üye
:tşk:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt