lg l7 p705 - adobe flash player - html5

Sponsorlu Bağlantılar

irememre

irememre

Üye
    Konu Sahibi
lg l7 p705 - adobe flash player - html5
arkadaşlar günlerdir arastırmama rağmen şu sorularıma bir türlü cevap alamadım veya celişkili cevaplar aldım lütfen knuyu iyi bilenler cevap versin ( verenlerden şmdiden Allah razı olsun)

1. Sorum şu lg optimus l7 de adobe flash desteği yok flash lite desteği var ama adobe flaş apk olarak yükleniyo bu yüklenen adobe sayesinde her siteden video izleyebilir myim yoksa sadece flash lite mi etkili ?

2 sorum şu artık android de flaş player desteği yok tamam bunu anladık ta html5 dediğniz şeyde her siteden video izleyebilecek myiz ?

3 sorum ise almayı düşündügüm lg optımus l7 p705 modeli html5 destekler mi ?

dready112

dready112

Üye
html5 zaten flash sitelerden kurtulmak için geçilmiş sistem. bi çok site flash olmayan telefonları düşünerek videoları falan ona göre ayarlasa da ben l7 kullanıyorum her siteden video izlemen mümkün değil. telefonun desteği, flash lite. sen ona flash player kursan da desteği değişmez. ben sana tavsiyemi yazdım lg telefon alınmaz. ama illa alacam diyosan da l7 kullanan biri olarak alma diyorum :) umarım cevabını verebilmişimdir

Ocean258

Ocean258

Üye
html5 kullandığınız tarayıcı ile alakalı L7 alınca chrome kurarsanız html5'i en çok destekleyen tarayıcı ile kullanırsınız. Androidden flash desteğini çeken adobe'yi kınıyorum ama çok fazla sistemi zorluyordu flash oda ayrı mesele tabi çözümleri mevcut internette bir çok kullanıcı mxplayer gibi farklı uygulamalar ile video izlemeyi tercih ediyor zaten.

Şu vlc player beta olmaktan bir çıkarsa bu sorunları kökten çözecek bence

POKEMON02

Üye
puffin web browser olay bitsin. butun sitelerde sorunsuzca gez video izle. saten opera yetio aslinda o girlimeyen sitelere sende br/ giriyormusum haberim yok:) puffin web browser her sitede sorunsuzca gez video izle

irememre

irememre

Üye
    Konu Sahibi
html5 zaten flash sitelerden kurtulmak için geçilmiş sistem. bi çok site flash olmayan telefonları düşünerek videoları falan ona göre ayarlasa da ben l7 kullanıyorum her siteden video izlemen mümkün değil. telefonun desteği, flash lite. sen ona flash player kursan da desteği değişmez. ben sana tavsiyemi yazdım lg telefon alınmaz. ama illa alacam diyosan da l7 kullanan biri olarak alma diyorum :) umarım cevabını verebilmişimdir

Tam aksine l7 aldim ve memnunum ayrica Flash player yukledim ve het siteden vkdeo izleyebiliyorum yanlis bilgilendirmissin ama yinede tskurler

Üst Alt