Turkcell 50 şarkılık müzik paketi 1tl

Sponsorlu Bağlantılar

fb_blackangel

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell 50 şarkılık müzik paketi 1tl
Evet arkadaşlar bilindiği üzere yakında
internetten indirilen müziklere para cezası geliyor
yasa tasarısı mecliste geçen günlerde verildi
yakında yasalaşır onun için benim ve herkese
önerdiğim hiç bir zaman emek hırsızlığı
yapmayalım bu işleri yasal olarak halledelim öğütümdür. Kampanya ya gelince Süper Müzik
Paketi kısa bir süre için ilk ay
sadece 1 TL! Şarkılarınızı Turkcell Müzik mobil
sayfasından (m.turkcellmuzik.com) veya
Turkcell Müzik uygulamasından cep
telefonunuza, Turkcell Müzik web sitesinden cep telefonunuza veya bilgisayarınıza
indirebilirsiniz. Kampanyaya katılmak için BIR
yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli.​

osnakli

osnakli

Üye
1 yıldır turkcell müzik paketlerini kullanmaktayım.artık korsana hayır demek gerek.yoksa bir kaç yıla dinlenecek müzik kalmayacak.

jatvalca

jatvalca

Üye
ttnetmuzik müzik kullanıyordum 100 şarkı 4 lirayı ama bu daha güzel gibi görünüyor

ahmetsuha525000

Üye
Ya sorun bizde ben 3 yıldır orjinal kullanıyorum ama ben yabancı müzik seviyorum ama aradığım müziklerin yarısını bulamıyorum. Diğer ülkelerdeki müzik sitelerinde mesela iTunes veya AmazonMp3 de Türkiye’nin albümleri var ama Türkiye'de yabancı albümlerin yarısı yok eklenenlerde yeni degil mesela albüm yeni eklenmiş ama normalde 4 ay önce çıkmış. Bu arada Ttnet iyiydi oda yabancı paketi kaldırdı ve bozdu. Birde korsana girmeyelim diyoruz ama bizim millete uymaz çünkü altyapı yok. Mesela yurtdışında herşey ama herşey internet üzerinden. Kitap olsun müzik olsun film olsun bunlar hep internet üzerinden ve personel ve kargo gibi şeyler olmadığı için çok ucuz. Bizde film servisi bile adam gibi degil turkcellde var Turkcell TV çoğu film yok olanlarda bir işe yaramıyor. Bu yüzden Türkiye de korsan durmaz ben olabildiğince kullanmamaya çalışıyorum ama bazen mecbur kalıyorsun :-(

eren3546

eren3546

Üye
beleş gibisi varmı ya :)

DeMoNQ

Üye
50 değil 5000 şarkı olsa bir sorun arasından bir tane sevdiğim şarkı var mı oradan :)

eren3546

eren3546

Üye
arkadaşlar mesele 1tl degil turkcell muzikteki şarkıların kalitesi cok düşük 320kps olsa alınır

Üst Alt