Here Drive+ Beta Mağazadan Kayboldu!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Here Drive+ Beta Mağazadan Kayboldu!

Here Drive+ beta uygulaması, diğer adıyla Nokia Drive, şu an Windows Phone Mağazasından indirilemiyor. Henüz uygulamanın mağazadan kaldırılmasının nedenini tam olarak bilmiyoruz. Yine de Nokia'nın konumlama servisleri halen çalışır durumda olduğundan, eğer cihazınızda Here Drive+ zaten yüklüyse, sorunsuz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Ancak binlerce yeni Nokia Lumia cihazı şu anda "error code 805a0194" hatası ile karşılaşıyor.

Umarız Nokia bu sorunun farkındadır ve uygulamayı yeniden mümkün olduğunca çabuk şekilde mağazaya geri döndürür.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Harbiden konu ile ilgilide hiç bir bilgi yok. :hmmm

IVI-Elia

Üye
Ya abi iOS ve Androidde Fruit Ninja ve Doodle Jump güncellendi.Bizim mağazadn kalktı.Amerika mağazasında da yok.(Fruit ninj aiki tane vardı biri iyi biri kötü iyi olan gitmiş.İyi olanın Xbox entegrasyonu olmadığından birçok kişi indirmemiş am agrafik ve perf. daha iyiydi.Ben doodle ve fruit ninjaya para verdim oyunlar yok ben ne yapsam şimdi)

Lumiance

Lumiance

Üye
Bende görünüyor

serinaga

serinaga

Üye
Bence çalışma yapılıyordur, belkide beta sürümü kaldırılıp HERE Drive + gelebilir :bilmm

saynesim

saynesim

Üye
Ben bu konu açmayı düşünüyordum Sağol telefona format attım ondan sonra yükleme çalıştım yuklenmiyor

papakudioflu

papakudioflu

Admin
resmi here gwitter hesabindan konuyla ilgili bilgi paylaşildi ve windows phone ekibiyle birlikte hatanin giderilmesine calişildigi belirtildi.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Hadi hayırlısı mağazaya geri döndüğünde beta dan arınmış daha iyi daha harika bir sürüm bekliyuorum her zaman daha iyisini üreticeiden beklemişimdir

alical33

alical33

Üye
Final sürümü mü geliyor acaba :hmmm

azay

Üye

Here Drive+ beta uygulaması, diğer adıyla Nokia Drive, şu an Windows Phone Mağazasından indirilemiyor. Henüz uygulamanın mağazadan kaldırılmasının nedenini tam olarak bilmiyoruz. Yine de Nokia'nın konumlama servisleri halen çalışır durumda olduğundan, eğer cihazınızda Here Drive+ zaten yüklüyse, sorunsuz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Ancak binlerce yeni Nokia Lumia cihazı şu anda "error code 805a0194" hatası ile karşılaşıyor.

Umarız Nokia bu sorunun farkındadır ve uygulamayı yeniden mümkün olduğunca çabuk şekilde mağazaya geri döndürür.

Bende lumia 620 telime nokia Care Suite'den 1030.6407.1308.0001 güncellemesini yükledim sonra haritayı bir türlü güncelleyemedim :) sorun güncellemede sandım ve eski verisyonunu tekrar navifirmden kuracaktım yapmama gerek kalmadı, bu bilgi için teşekkür ederim
Ayrıca bu telefonları en son güncelleme yaptıktan sonra tekrar eski verisyonuna döndürebilirmiyiz ? yoksa 5800 gibi döndüremezmiyiz

papakudioflu

papakudioflu

Admin
wp7'de versiyon düşürülebiliyor ama wp8'de hiç denmedim:hmmm

katil_197

katil_197

Üye
Mağazada duruyor ya :)

PureFood

PureFood

Üye
Duruyor mu ? bir saat önce denedim hata verdi.

katil_197

katil_197

Üye
nokia collectionda

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Ben de baktım. Apphighligts'ta gördüm.
İsmi duruyor ama indirmek için ayrıntısına bakmaya çalıştığınızda hata veriyor.

saynesim

saynesim

Üye
Az önce yükledim tekrar mağazada bilginiz olsun

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Tüh be yine beta... :(

• Beğen
Tepkiler: serinaga
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt