Beyler Aranızda Kablosuz Modem Ayarlarından Anlayan Var Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
    Konu Sahibi
Beyler Aranızda Kablosuz Modem Ayarlarından Anlayan Var Mı?
Babam iş yerinden AirTies Rt-210 marka ve modelli modem getirdi.Fabrika ayarı cektim falan yapmaya calıstım.Bir ara yaptım gibi oldu wirless telefondan falan gözüktü ama yapamadım,beceremedim :)

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Nesini yapamadın anlamadım

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
    Konu Sahibi
Abi 192.168.1.1 e geliyorum,orda sıkıntı başlıyor.Ondan önce kablolu modemimi denedim çalıştı,hatta şu an kablolu modemle giriyorum.Yani ağ kuramadım farklı puf noktasım mı var acaba?

MrTech

MrTech

Üye
Orda 2 ayar var kablolu için ve kablosuz için sen kablosuza girip güvenlik sekmesinden istediğiini ayarlayabilirsin

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
    Konu Sahibi
Ya WPA2 şifreli bölümü falan yapamadım,bildiğiniz video falan var mı acaba?

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
kardeş benim masaüstü bilgisayar ve dizüstü bilgisayar var masaüstündeki modemle laptopa kablosuz giriyorum 2 si ile oynuyorum şimdi telefon için modem yeni model se arkada wifi düğmesi vardır ve yetkililer size ağ şifresi verir modemi alırken telefondan wifi ye şifre ile bağlan baglanilıyor derken hızlıca modemin arkasında ki wifi düğmesine basılı tut çek ışık yanar zaten ondan sonra bağlan ben boyle yapıyorum

iPandemonium

iPandemonium

Üye
kardeş benim masaüstü bilgisayar ve dizüstü bilgisayar var masaüstündeki modemle laptopa kablosuz giriyorum 2 si ile oynuyorum şimdi telefon için modem yeni model se arkada wifi düğmesi vardır ve yetkililer size ağ şifresi verir modemi alırken telefondan wifi ye şifre ile bağlan baglanilıyor derken hızlıca modemin arkasında ki wifi düğmesine basılı tut çek ışık yanar zaten ondan sonra bağlan ben boyle yapıyorum
Okudum ama anlamadım :bilmm

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
kardeş modemi alırken sana şifre vermişlerdir wifi şifresi zaten telefon yakında ise modemi okur wifiye tıklayıp bağlan dersin şifre ister adamların verdiği şifreyi girersin bağlanıyor derken modemin arkasındaki wifi tuşunu açarsın böylece olur.

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
    Konu Sahibi
Yalniz problem su,modem 2. El oldugu icin sadece driverini falan yukleyip ya da 192.168.2.1 den girebiliyorum.Ordaki ayarlari yapamadim.Fakat modem telefonum tarafindan goruldu

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
kardeş sen modemi aldığında kablosuz bağlantı şifresi verildi mi verilmesi lazım onsuz olmaz ve arkada küçük kırmızı veya farketmez wifi düğmesi varmı

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
    Konu Sahibi
Kardes oncekı sıfresını bılmıyorum.Bu yuzden fabrıka ayarlarına cevirdim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt