iPhone 4S + Beats by dr.dre Tour

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

trombonist

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 4S + Beats by dr.dre Tour
iPHONE 4S 16GB SİYAH---İLAN GÜNCELLENMİŞTİR!!!
ÖNCELİKLE RESİMLERİ EKLEYEMEDİĞİM İÇİN BU İLAN LİNKİMİ VERİYORUM;

Çok az kullanılmıştır. Türkiye cihazıdır. Alıcıya faturası ile birlikte verilecektir. Ankara'da oturuyorum ve burada bulabileceğiniz en temiz iPhone 4S'dir. Hiç yere düşmemiştir. Ezik çizik vb hiçbir sorun yoktur. Kutusu ve tüm içeriğiyle birlikte satıyorum. 1 yıl Türkiye garantisi var. Alındığı anda ön tarafa şeffaf jelatin arka tarafa üç boyutlu jelatin takılmıştır, ve hiç çıkarılmamıştır, ekstra koruyucu kap ile kullandım, yani 1 tane bile çizik bulamazsınız. Beats by.dr.dre Tour ile birlikte satmaktayım, kulaklığın da hiçbir sıkıntısı yoktur, en fazla 10 gün kullanılmıştır. Kutu içeriği; iPhone 4S, şarj/usb kablosu, şarj adaptörü, kulaklık, garanti belgesi ve fatura + Beats by dr.dre Tour. Gerçekten alacağınız ürün çok ama çok temizdir, ihtiyaçtan satıyorum, çok memnun kalacağınızı umuyorum...
Fiyat olarak 1350 TL Pazarlık payı vardır..
Resim ekleyemediğim için ilan verdiğim linki koyuyorum;

Bana ulaşmak isteyenler için cep numaram; veya mail adresim; [email protected] / [email protected]

DosTKaM

DosTKaM

Üye
Param Yetmez :D 900 Var Bnde Çok Pahalı ya :D

trombonist

Üye
    Konu Sahibi
Ama benim de ihtiyacım var ;) biraz yakın bi fiyat söylersen anlaşabilirdik ;)

fk555897

fk555897

Üye
1500 tl'ye 4S olur mu? Vatan bilgisayarda 1600 TL.

iPandemonium

iPandemonium

Üye
Uygun fiyat :ehe

• Beğen
Tepkiler: togo159

trombonist

Üye
    Konu Sahibi
1500 tl'ye 4S olur mu? Vatan bilgisayarda 1600 TL.
Tek başına 4S satmıyorum ki.. Ayrıca ön yargı ile yaklaşmamalısın, gelip incelediğin zaman sıfırdan farkı olmadığını anlarsın. Yine de sana kalmış, gidip vatan bilgisayardan alabilirsin :)

iPandemonium

iPandemonium

Üye
Tek başına 4S satmıyorum ki.. Ayrıca ön yargı ile yaklaşmamalısın, gelip incelediğin zaman sıfırdan farkı olmadığını anlarsın. Yine de sana kalmış, gidip vatan bilgisayardan alabilirsin :)
Yani tamam fiyat çok olabilir ama temizliğe görede 2 kat biçilmez fiyat ,herkes aldığının üstüne kar koyuyor satmaya çalışıyor ,o şekilde tek bilmeyen alır,yoksa o zihniyetle satamazlar ,bende satıyorum 4S tertemiz ,ama bi telefonun değeri ne kadar ederse o fiyatlarda satıyorum ,yani sizin bu fiyata koymanız benim ilanımı etkiler ,herkesin kafasında şüphe kalıyor bu fiyata 4s satıyorsunuz siz ben 850 tl ye satıyorum,Ve bana diyorlar niye böyle diye fiyat sizin ilanı görünce? iPhone 5 0 Kutulu 1400TL iken kim alır yani ?

trombonist

Üye
    Konu Sahibi

Yani tamam fiyat çok olabilir ama temizliğe görede 2 kat biçilmez fiyat ,herkes aldığının üstüne kar koyuyor satmaya çalışıyor ,o şekilde tek bilmeyen alır,yoksa o zihniyetle satamazlar ,bende satıyorum 4S tertemiz ,ama bi telefonun değeri ne kadar ederse o fiyatlarda satıyorum ,yani sizin bu fiyata koymanız benim ilanımı etkiler ,herkesin kafasında şüphe kalıyor bu fiyata 4s satıyorsunuz siz ben 850 tl ye satıyorum,Ve bana diyorlar niye böyle diye fiyat sizin ilanı görünce? iPhone 5 0 Kutulu 1400TL iken kim alır yani ?

Şahsen 1400 liraya iphone 5 versen almam, bu güven meselesi, nereden bilebilirim o cihazın kaçak kayıtsız vb olmadığını? Başıma gelmedi ama arkadaşım yaşadı, ucuza aldı sonra cihaz kaçak çıktı,mahkeme falan.. Al başına belayı.. Dediğim gibi güven gerekli, almak isteyen alır istemeyen almaz.. Pazarlık payı vardır dedim, almak isteyen arar sorar anlaşır, sizin ilanınızı etkilemek gibi bir niyetim yok. Şuan sattığım cihaz sıfırdan farksız, parmak izi bile bulamazsın, insanların temizlik anlayışı da değişkendir, ben demiyorum ki sizin telefonunuz kötü, böyle birşey demiyorum. Ama yani, dediğim gibi sıfırdan farkı yok, zaten çok az kullanıldı, kutusuna geri koydum, bekledi öyle. İlanda da belirttim ihtiyaçtan dolayı satıyorum.. Saygılar...

iPandemonium

iPandemonium

Üye
Şahsen 1400 liraya iphone 5 versen almam, bu güven meselesi, nereden bilebilirim o cihazın kaçak kayıtsız vb olmadığını? Başıma gelmedi ama arkadaşım yaşadı, ucuza aldı sonra cihaz kaçak çıktı,mahkeme falan.. Al başına belayı.. Dediğim gibi güven gerekli, almak isteyen alır istemeyen almaz.. Pazarlık payı vardır dedim, almak isteyen arar sorar anlaşır, sizin ilanınızı etkilemek gibi bir niyetim yok. Şuan sattığım cihaz sıfırdan farksız, parmak izi bile bulamazsın, insanların temizlik anlayışı da değişkendir, ben demiyorum ki sizin telefonunuz kötü, böyle birşey demiyorum. Ama yani, dediğim gibi sıfırdan farkı yok, zaten çok az kullanıldı, kutusuna geri koydum, bekledi öyle. İlanda da belirttim ihtiyaçtan dolayı satıyorum.. Saygılar...
Ya size birşey demiyorum fakat herkesin kendi görüşü fiyat ,tamam temiz kullanmışsınızda ,ama telefon alacak olsanız siz gidip 1400 tl yemi alırsınız 800-900 tl yemi alırsınız ,amacım gerçekten kötülemek değil fakat sizin ilana bakarak benim ilanımdaki telefonumun sorunlu olduğunu düşünenler oluyor,Hayırlı Satışlar :bilmm

trombonist

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler..

avcitalip

avcitalip

Üye
adam beats veriyor dağılın :ehe

- - - Eklendi - - -

Ya size birşey demiyorum fakat herkesin kendi görüşü fiyat ,tamam temiz kullanmışsınızda ,ama telefon alacak olsanız siz gidip 1400 tl yemi alırsınız 800-900 tl yemi alırsınız ,amacım gerçekten kötülemek değil fakat sizin ilana bakarak benim ilanımdaki telefonumun sorunlu olduğunu düşünenler oluyor,Hayırlı Satışlar :bilmm

senin telefon gevey,onu düzeltirsen illaki alan olacaktır :evet: eğer satamazsan git gittigidiyor'dan sat :oke:

fk555897

fk555897

Üye
Birde resim görmeden telefonun temiz olup olmadığı nasıl anlaşılır.

trombonist

Üye
    Konu Sahibi
Birde resim görmeden telefonun temiz olup olmadığı nasıl anlaşılır.
Link verdim ama bakan gören yok sanırım? Siteye resim eklemeyemiyorum kusura bakmayın, ama linki bir zahmet kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırırsanız ilan verdiğim sayfadaki resimleri görebilirsiniz..

- - - Eklendi - - -

adam beats veriyor dağılın :ehe

- - - Eklendi - - -

senin telefon gevey,onu düzeltirsen illaki alan olacaktır :evet: eğer satamazsan git gittigidiyor'dan sat :oke:
Benim telefon gevey değil, istanbuldan alışveriş mağazasından aldığımdan dolayı yurtdışı şarj aleti var, hani mantık olarak toptan getirdikleri için, o yüzden hiçbir simkart sorunu vb şeyler yok, tavsiye için saol..

- - - Eklendi - - -

sonra da hayalindeki telefon gelmeyince kötü olacaksın dimi :zzz:
Bu dediğin söz konusu bile olamaz..! Link var orda açıp bakarsanız..

avcitalip

avcitalip

Üye
Link verdim ama bakan gören yok sanırım? Siteye resim eklemeyemiyorum kusura bakmayın, ama linki bir zahmet kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırırsanız ilan verdiğim sayfadaki resimleri görebilirsiniz..

- - - Eklendi - - -

Benim telefon gevey değil, istanbuldan alışveriş mağazasından aldığımdan dolayı yurtdışı şarj aleti var, hani mantık olarak toptan getirdikleri için, o yüzden hiçbir simkart sorunu vb şeyler yok, tavsiye için saol..

- - - Eklendi - - -

Bu dediğin söz konusu bile olamaz..! Link var orda açıp bakarsanız..

1.yorumumu sana değil diğer arkadaşa yaptım :oke:
2.yorumumu ise resimsiz ilanlar için genel bir yorum olarak yaptım :oke:

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Iyide 1300 aktinda cok var verdiniz linkte :confused:

kemal21

kemal21

Üye
kaç gb olduğu yazmıyor mu yoksa ben mi bulamadım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...