Avea Faturasız Hatlar İçin 500 MB, 1 GB İnternet Paketi Kodlarını Doğru Yazmama Rağmen Hata Veriyor

Sponsorlu Bağlantılar

korkutann

Üye
    Konu Sahibi
Avea Faturasız Hatlar İçin 500 MB, 1 GB İnternet Paketi Kodlarını Doğru Yazmama Rağmen Hata Veriyor
Arkadaşlar lütfen yardım edin :( Ya yaklaşık 2 haftadır bu hatayı alıyorum. Cep telefonumda 24 lira var. 12 TL'lik internet paketi yapmaya çalışıyorum hata veriyor. Yahu aveanın sitesinden baktım 1 GB internet paketi için 1GB yazıp 5555'e gönderin diye aynısı yapıyorum bana 1 saniye sonra 5555'ten şöyle mesaj geliyor : ''Degerli musterimiz, hatali kisa kod gonderdiniz. Dogru kisa kodlar icin lutfen avea.com.tr yi ziyaret ediniz.'' Halbuki her şeyi aynı yazıyorum ama olmuyor arkadaşlar lütfen bir çare bulun bana :( Hadi o olmazsa 500 MB internet paketi yapıyım diyorum NET 500MB yazıp 5555'e gönderiyim diyorum biraz bekledikten sonra 9230'dan şöyle bir mesaj geliyor : '' Hatali mesaj gonderdiniz. Bilgi 500 . Arkadaşlar benim için internet paketi çok önemli lütfen yardım edin :(

- - - Eklendi - - -

Yok mu yardım edecek :(

iPandemonium

iPandemonium

Üye
Galiba bütün paketleri yeniliyorlar ,zaten sitesindede internet paketleri çıkmıyor ,yeni paketler sebebiyle kabul etmiyordur

korkutann

Üye
    Konu Sahibi
Galiba bütün paketleri yeniliyorlar ,zaten sitesindede internet paketleri çıkmıyor ,yeni paketler sebebiyle kabul etmiyordur

Valla çok rahatlattın hocam beni bende sadece benim sim kartta sorun var sandım... Peki ne zamana yenilenir bu paketler bilgin varmı ?

korkutann

Üye
    Konu Sahibi
Güncel +++

Üst Alt