Süresi geçmiş sertifika sorunu hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

hackerserkan

hackerserkan

Üye
    Konu Sahibi
Süresi geçmiş sertifika sorunu hakkında
eğer süresi geçmiş sertifika yazarsa 01,01,2007 yapın

• Beğen
Tepkiler: kpetek, TADAHIKO, nicksiz92 ve 2 diğerleri

worldcild

Üye
sebep :)olmuyor dıyolardı ya bılmıyorum ama

mservank

mservank

Üye
hayır olmuyo ben arkadaşın n80 nin de denedim olmadı anladı telefon ,telefon ayarlarıyla oynanmış hatası verdi çok şaşırdım kapak oldu yani bana

ersece

Üye
e ne yapmamız gerekiyor bilen yokmu?

bossgtr

Üye
01,01,2007 yaptım oldu bende :coold:

danger03

danger03

Üye
denedim yararı oldu teşekkürler

slayomer

Üye
n73 kullanıyorum oldu. çok sağolasın kardeşim

g0dsp3LL

Üye
SURESI GECMIS SERTIFIKALAR ICIN BEN HEP 1 SENE ONCESINE ALIYORUM TELEFONU HEP ISE YARIYOR TABI KENDI BULDUGUM BISE DEGIL BASKA BIR ARKADAS SÖYLEMİSTİ BANA EMEGE SAYGI HER ZAMAN :oke:

• Beğen
Tepkiler: resul54

sezginus

Üye
telefonun tarihini 1 - 2 sene ileri ya da geri alıyorsunuz (ben 2009 yaptım).

- Menü > Araçlar > Ayarlar > Güvenlik > Sertifika Yönetimi içinde bulunan 10'dan fazla sertifikanın Seçenekler > İşaretle/İş.Kaldır > Tümünü İşaretle diyerek tekrar Seçenekler'den bunların hepsini Sil seçeneğiyle silin.. Sadece 6 adet sertifika silinmeyecektir.. kalan sertifikalara demirbaş sertifikalar diyebiliriz.

- daha sonra buradan çıkın. Menü > Araçlar > Uygulama Yöneticisi (uyg. Yön. adıyla geçer) burada Seçenekler'den Yazılım Yükleme sekmesindeki "Sadece İmzalı" seçeneğini "Tümü" olarak değiştirin. hemen altındaki Çevrimiçi Sertifika Kontrolü'nü de Kapalı konumuna getirin..

- telefonun tarihini tekrar bulunduğunuz güne çevirin.

artık program yüklemeye başlayabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: Hmdbsgl
osezer10

osezer10

Üye
oluyor ama bazı programlarda aa sağlılı bişey deil

harun4554

harun4554

Üye
abi allah razi olsun supersin sezgin

alperb8b

Üye
teşekkür kardeş yükledim tema çok sağolll.....

DaMnaTorY23

DaMnaTorY23

Üye
benim telefonum e65 tema yükleyemedim süresi geçmiş sertifika sorunu dedi sonra dediklerinizi yaptım,yine olmadı, şimdi ne yapacam abi yardımcı olur musunuz ?

elektrock

Üye
Oldu diyenler hangi programlarda tarihi geri alarak başarı sağladı bi liste hazırlasak olurmu bari
???
:sopa:

zantari

Üye
süpersin kardeşim çok iyi oldu bu.......

ali654

Üye
Olmay. telefon ayarlarıyla oynanmış diy.

craig1485

Üye
:oke: usta cok sagolasin ya. benim N80 de denedim oldu. hemde cok güzel oldu eline saglik :)

gicik oluyordum sertifika olayina
bu kadar kolay oldugunu ögrenince daha da gicik oldum :)

hamannn46

Üye
arkadaşlar ben n80 kullanıyorum yukarıda anlatıldığı gibi sertifikaları sildim 6 tane kaldı sonra uygulama yöneticisindeki ayarlarıda yaptım daha sonra tarihi 2006 yaptım olmadı 2008 yaptım olmadı 2007 yaptım oldu. saygılar iyi eğlenceler

Üst Alt