Göz çevresindeki morluklar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
Göz çevresindeki morluklar
Arkadaşlar gözümün çevresinde 2-3 yıldır iyice belirginleşen morluklar var.Bilinen bir rahazsızlığım yada bagımlılığım yok.1 yıldır arada bir sigara içiyorum.Bu nedir nasıl geçer?

messevim

messevim

Üye
benim tanıdigim bir arkadaşımin babasındada aynen senin dediğinden var. oğlu büyüdü yine babasin da olduğu gibi morluklar oluşmaya başladı. sanırım ırsi birşey.

Mert

Mert

Üye
Bende ilkokuldayken vardı onlar. Sonra git gide kayboldu.

hikmet366

hikmet366

Üye
İlk Defa Duyuyorum :hmmm

BYFECI

BYFECI

Üye
Bende de var

- - - Eklendi - - -

siyahımsı morluklar

Heroata

Heroata

Üye
Uykszluk?

Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
11 de yatıp 9 da kalkıyorum uykusuzluk yok

Yok.Allaha çok şükür zamanında neyin ne olduğunu gösteren bir babam var.

BYFECI

BYFECI

Üye
Bende uykusuzluk var. Okul olduğu zamanlar genellikle 12 de yatıp 6.30 da kalkıyom.

kadir.ozel2

kadir.ozel2

Üye
kalp rahatsizligi olabilir

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Vay bende aynı konu açacak tım ama usendim. Kardeş ben gözüme salatalık koydum çook az etki etti belki psikolojik bile olabilir. Ben baya araştırdım patatesi çigce içini ezip surun diyorlar %90 azalıyormuş. Bizimkiler evde olmadığı bir gün deneyeceğim bende. Sen dene bana soyle olur mu?

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

hikmet366

hikmet366

Üye
Vay bende aynı konu açacak tım ama usendim. Kardeş ben gözüme salatalık koydum çook az etki etti belki psikolojik bile olabilir. Ben baya araştırdım patatesi çigce içini ezip surun diyorlar %90 azalıyormuş. Bizimkiler evde olmadığı bir gün deneyeceğim bende. Sen dene bana soyle olur mu?

:hmmm

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Valla ben azmı araştırdım :D mecbur her gün banyo yapıyorum temizliyorum yüzüm açılıyor azalıyor biraz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt