2.El PS3 Oyunları Satıyorum Sizce Fiyatları Ne Kadar Olmalı ? :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
2.El PS3 Oyunları Satıyorum Sizce Fiyatları Ne Kadar Olmalı ? :)
ps3'ümü kırdıracağım için elimde bulunan 2.el kitapçıklı,çiziksiz,sorunsuz oyunları satacağım aslında elimde 5 tane oyun var fakat makineyi kırdırınca makinenin içinde sanırım 1 tane orijinal oyun cd'si takılı durması gerekiyormuş o yüzden 4 tanesini satıyorum fiyat olarak ise ben kendi kafamca 100 TL düşündüm fakat gittigidiyor komisyon alacağı için 110 TL'den falan satışa çıkartacağım

oyunlar ise ;

1-) Blur - PAL 2.Bölge - Kitapçıklı - Çiziksiz(Sıfırdan Farksız) - Sıfır Fiyatı Ortalama 60 TL civarı
2-)Grand Theft Auto IV The Compleated Editon(3 oyun aynı anda) - Free Region(Online Oynanıyor) - Kitapçıklı ve Haritalı - Çiziksiz(Sıfırdan Farksız) - Sıfır Fiyatı Ortalama 50 TL
3-)Call Of Duty : Black Ops - PAL 2.Bölge - Kitapçıklı - Çiziksiz(Sıfırdan Farksız) - Sıfır Fiyatı Ortalama 40 TL
4-)Gran Turismo 5(Platinum Oyun) - PAL 2.Bölge - Kitapçıklı - Çiziksiz(Sıfırdan Farksız - Sıfır fiyatı Ortalama 50 TL

oyunlarımın üzerinde o hani ilk alındaki jelatin var ya o olsa sıfır diye satılacak temizlikte,100 TL istiyorum sizce fiyat nasıl ? bence normal hatta ucuz çünkü hepsinin sıfırını almaya kalksanız 60+50+40+50 = 200 TL para verilecek :evet:

phasan

phasan

Üye
Oyunları 30 tl satabılırsın ankarada benım aldıgım yerde 30 tl satıyor adam cok para kazanıyor

- - - Eklendi - - -

50 tl yerıne adam 30 tl almayı tercıh eder

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Oyunları 30 tl satabılırsın ankarada benım aldıgım yerde 30 tl satıyor adam cok para kazanıyor

- - - Eklendi - - -

50 tl yerıne adam 30 tl almayı tercıh eder

Toplu olarak satıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...